چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل 


ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل

جی پی اس GPS و ردیاب ، مناسب وسایل نقلیه کودکان سالمندان منازل سازمان ها. بسیار کوچک و با دوام

700,000 تومان
ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل


ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازلردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل


این جی پی اس بسیار کوچک (۱٫۲×۳×۴) بوده و به راحتی آن را می توانید در هر جایی نصب  نمایید و امکانات ویژه ای دارد و از عمر باتری بالایی برخوردارد است و کارایی اصلی آن ارسال مکان و موقعیت  محیط هر وسیله دستگاه و یا فردی که آن را به همراه دارد.


مزایای این ردیاب و جی پی اس:
۱−کوچکی و عمر بالای باتری : اولین و مهم ترین مزیت این جی پی اس کوچکی آن می باشد و شما به راحتی می توانید آن را هر جایی جا دهید و یا مخفی نمایید. و با وجود کوچکی از عمر بالای باتری برخوردار است و می تواند بدون شارژ کردن بین ۱۰ تا ۱۵ روز کار کند.
۲− ردیابی به وسیله LBS position : ردیابی هر قطعه ای و یا دستگاه و یا مکانی که این جی پی اس بروی آن نصب می گردد. بوسیله ارسال اس ام اس فرمان موقعیت به این محصول از اینترنت خط نصب شده بروی آن استفاده نموده و به وسیله پیامک به شما مختصات خود را به صورت لینک برای شما ارسال می نماید و به راحتی می توانید آن را بروی کامپیوتر و یا موبایل مشاهده و از موقعیت دستگاه و یا کالا و یا فردی که این جی پی اس به همراه آن است اطلاع پیدا نمایید.
۳−کنترل صدا : با فعال نمودن این مزیت این جی پی اس هر جا که باشد در صورت بوجود آمدن صدا در همان محیط فورا به شما تماس گرفته و صدای محیط را کاملا در اختیار شما قرار می دهد.
۴− تماس با محصول و شنود صدای محیط : به محض تماس به شماره سیم کارتی که درون این محصول قرار داده اید این محصول ارتباط را برقرار می نماید و شما می توانید صدای محیط را بشنوید.
۵− میکروفون حرفهای : میکروفون این محصول بسیار قوی بوده و صدای محیط را تا شعاع ۱۰ متری را ارسال می نماید.

موارد استفاده این جی پی اس :
۱−جهت نصب بروی موتور سیکلت وخودرو ها و یا ماشین آلات سنگین و یا هر وسیله نقلیه که بخواهید موقعیت کنونی آن را بدانید و بتوانید صدای داخل آن را بشنوید و در صورت سرقت بتوانید آن را بیابید. و با فعال نمودن کنترل صدای محصول می توانید در صورت سوار شدن فرد متفرقه بروی وسیله نقلیه و یا با بوجود آمدن هر گونه صدا در محل این جی پی اس به صورت خودکار به شما تماس گرفته و صدای محیط را در اختیار شما می گذارد.
۲−جهت کودکان و یا سالمندان که شما می توانید این جی پی اس کوچک را در جیب و یا کیف آن ها بگذارید و دیگر نگران گم شدن آن ها نباشید و بتوانید از دور آن ها را کنترل نمایید هم از لحاظ موقعیت مکانی و هم از لحاظ نوع صداهای محیط اطرافشان
۳−نصب و پنهان نمودن آن در منازل ساختمان ها ویلا ها آسانسور و .... به صورت نصب این محصول در منزل خود می توانید صدای محیط را تا شعاع ۱۰ متری به راحتی بشنوید و با فعال نمودن کنترل صدای محصول می توانید در صورت ورود فرد متفرقه و به وجود آمدن هر گونه صدا در محل این جی پی اس به صورت خودکار به شما تماس گرفته و صدای محیط را در اختیار شما می گذارد.
۴− و غیره .......

طریقه راه اندازی محصول :
1-ابتدا محصول را شارژ نموده بار اول 8 ساعت از بار های بعد بین 2 تا 4 ساعت
2-سیم کارت را وارد دستگاه نمایید و یک چراغ قرمز کنار سیم کارت روشن شده و چندین بار چشمک میزند پس از آن جی پی اس به صورت اتوماتیک روشن می شود. توجه داشته باشید سیم کارت بدون رمز باشد.
حال می توانید با تماس به شماره وارد کرده در جی پی اس صدای محیط اطراف را بشنوید.

تنظیمات محصول :
1-ارسال کد 1111 به وسیله پیامک به شماره خط درون جی پی اس باعث فعال شدن سیستم کنترل صدا می شود.(در صورت فعال نمودن این سیستم به محض اینکه صدا در محیط محصول رخ دهد سریعا به شماره ست شده بروی آن تماس گرفته و صدای محیط را در اختیار شما قرار می دهد.)
2-ارسال کد 0000 به وسیله پیامک به شماره خط درون جی پی اس باعث غیر فعال شدن سیستم کنترل صدا می شود.
3-ارسال کد DW با حروف بزرگ موقعیت و محل پی پی اس یا همان وسیله ای که جی پی اس در آن قرار دارد را می دهد. و لینک تصویر آدرس گوگل مپ و مقدار باتری مانده جی پی اس و نام محیط و خیابان محیط را طبق عکس آخر به شماره شما ارسال می نماید و شما با باز نمودن آن لینک می توانید کاملا محیط را دیده و جایگاه وسیله ای که در آن جی پی اس را گذاشته اید بدهد.
4-ارسال کد SQ+mobile number شماره شما را در محصول ست می نماید برای استفاده های بعدی و همچنین جهت ساخت و ورود به پنل کاربری جی پی اس.
5- ارسال کد SQ جهت برداشتن آن می باشد.
6- دکمه SOS : دکمه SOS دکمه اضطراری بوده که شما میتوانید با گرفتن و فشار دادن آن بیش از 3 ثانیه به دستگاه این فرمان را دهید که به شماره ست شده بروی آن تماس گرفته. شما با هر شماره ای که می خواهید محصول به آن در مواقع ضروری و زمان فشار دادن آن دکمه تماس بگیرد می توانید کلمه SOS را حروف بزرگ به شماره سیم کارت نصب شده بروی جی پی اس به وسیله پیامک ارسال نمایید تا آن شماره را ذخیره و در مواقع ضروری به آن شماره تماس حاصل نماید.

کارایی دکمه SOS : دکمه SOS یک دکمه اضطراریست که می توانید شماره همسر و یا والدین و یا فرزندان و یا دوست و آشنایانتان را بروی آن ست نمایید و به آن ها بگویید که در صورتی که از شماره جی پی اس به آن ها تماس گرفته شد جی پی اس را مکان یابی نمایند و به کمک شما بیایند. برای مثال در صورت ربودن خودرو شما و خود شما توسط شخص دیگری در صورتی که جی پی اس را در محیطی نزدیک خود قایم کرده باشید می توانید آن را چند ثانیه گرفته تا آشنایانتان به کمک شما بشتابند.
اندازه محصول : طول ۴ سانتیمتر عرض ۳ سانتیمتر ارتفاع نیز ۱ سانتیمتر و دو میلیمتر.
 
محتویات بسته : این محصول فقط شامل جعبه خود جی پی اس و رابط شارژ آن می باشد ولی خود شارژر بروی آن موجود نمی باشد شما به راحتی می توانید برای شارژ آن به وسیله رابط شارژ آن را به هر وسیله ای (مانند کامپیوتر لپ تاپ و ... ) که پورت USB دارد نصب و شارژ نمایید و یا اینکه اگر می خواهید آن را با شارژر USB خور نصب نمایید نوجه نمایید که ولتاژ شارژر خروجی آن ۵٫۰ ولت و آمپر آن در حدود ۵۰۰ میلی آمپر باشد این وسیله به سرعت در عرض چند ساعت شارژ شده و بین 2 تا 7 روز کار می نماید.

 
راه اندازی محصول: لطفا ابتدا دستگاه را به وسیله نصب آن به شارژر گوشی و یا اپ تاپ و یا هر وسیله ای که 5 ولت می باشد به مدت 8 ساعت برای اول شارژ نمایید و پس از آن لطفا یک عدد سیم کارت را درون آن وارد نمایید بلافاصله پس از ورود سیم کارت بایستی یک چراغ قرمز رنگ کنار سیم کارت روشن شود و پس از 10 تا 20 ثانیه خاموش گردد و پس از مدت 1 دقیقه اگر به آن سیم کارت تماس بگیرید بایستی پس از چند عدد بوق وصل گردد و صدای محیط  را بشنوید بعد با فرستادن SQ+number به شماره سیم کارت روی جی پی اس می توانید شماره کنترل صدا را روی آن ست نمایید که در مواقعی که صدا در محیط تولید می شود به همان شماره ای که ست نموده اید تماس بگیرد توجه داشته باشید که SQ بایستی با حروف بزرگ باشند مانند: SQ09378470687 برای فعال نمودن کنترل صدا 1111 را به شماره سیم کارت روی جی پی اس پیامک کنید تا کنترل صدا فعال شود و برای غیر فعال نمودن آن 0000 را به شماره سیم کارت روی جی پی اس پیامک نمایید در صورتی که پس از نصب سیم کارت بروی جی پی اس نتوانستید با تماس به آن ارتباط برقرار نمایید ممکن است یا جی پی اس را به درستی شارژ ننموده اید و یا سیم کارت را به درستی درون آن قرار نداده اید و یا سیم کارت شما رمز داشته و جی پی اس نتوانسته به شبکه متصل گردد زیرا سیم کارتی که بروی جی پی اس می گذارید بایستی رمز نداشته باشه که بدون هیچ عملیاتی بالا آمده و به شبکه مخابرات متصل گردد. دستورات دیگر نیز در بالا آمده است.
 نظرات کاربران
 مهدی | بندرعباس | 6988...0902
وزن محصول چقدره؟ 
 پاسخ : بسیار کم در حدود ۲۰ گرم
 میلاد | 4790...0936
سلام از طریق نرافزار و سایت میشود موقیت را چک کرد بدون ارسال sms  اسم نرافزار و سایت که یوزر پسورد میگیرد و فعال میشود را بفرمایید
 پاسخ : سلام بله قربان میشود به تلگرام شماره 09378470687 پیام دهید تا برایتان هم آموزش دستگاه و هم اپلیکیشن را ارسال نماییم.
 مسعود |
سلام. بنظر میرسد موقعیت را فقط از طریق gprs ارسال میکند و جهت دقت بیشتر ماژول gps را ندارد. آیا این موضوع صحیح است؟ متشکرم
 پاسخ :

سلام بله قربان این گونه جی پی اس جی پی آر اسی هست و مقداری خطا دارد ولی اون مدل سیار ماهواره ای و یا خودروایمون فیکس و دقیق میباشد.

 کریم | تبریز  | 8639...0914
سلام چطوری تهیه کنیم
 پاسخ : درود به روی دکمه خرید کلیک کرده و فرم ها را تکمیل و خرید را انجام دهید.
 MHM | khomam | 2458...0935
سلام  نرم افزار خاصی نیاز داره روی لپ تاب یا گوشی یا خودش موقعیتو میده ؟ اگه چیزی نرم افزاری نیاز نداره من یکی بگیرم
 پاسخ : درود نرم افزار خاصی نیاز ندارد شما می توانید با ورود به سایت مربوطه رستگاه و با وارد کردن نام و کاربری که خود دستگاه برایتان پیامک مینماید وارد حساب کاربری خود شوید و مکان خودرو را ببینید و یا به وسیله پیامک نمودن حروف DW انگلیسی حروف بزرگ به شماره سیم کارت روی آن از جی پی اس بخواهید که موقعیت خویش را برایتان پیامک نماید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل

  جی پی اس GPS و ردیاب ، مناسب وسایل نقلیه کودکان سالمندان منازل سازمان ها. بسیار کوچک و با دوام
  ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل
  noscar
  ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 650,000
  Product description: Customer reviews:
  ردیاب و جی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل - by , 2015/09/14
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram