چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب 


ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب

ردیاب ، جی پی اس ، gps, ضدسرقت وسایل نقلیهبه همراه قطع کن و خاموش کن خودرو در مواقع اضطراری با باطري ذخيره

1,500,000 تومان
ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب
اتمام موجودی انبار

ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آبردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب

ردیاب و جی پی اس GPS ضدسرقت وسایل نقلیه ضد آب(ماهواره ای) با باطري ذخيره


این جی پی اس  ضد آب می باشد و قابلیت نصب بروی کلیه خودرو های سبک و سنگین و موتورسیکلت و ماشین آلات راه سازی و ..... را دارد.


توجه :  این ردیاب و جی پی اس دارای باطری بکاپ backup battery درونی میباشد و به شما این امکان را میدهد در صورت قطع برق كلي خودرو توسط سارقين دستگاه به شما اغلام خطر مینماید و باطري ذخيره داخلی آن تا يك روز پس از قطع شدن باطري خودرو جواب مي دهد و با وجود قطع شدن باطری خودرو مکان خودرو را برای شما پیامک و یا در پنل جی پی اس میتوانید خودرو را ردیابی نمایید.


همچنین این دستگاه امکان اضافه نمودن باطری بیرونی قوی تری نیز دارد که میتوانید با اضافه نمودن آن بیش از یک روز پس از قطع برق جی پی اس از آن بهره ببرید که میتوانید تعداد باطری مورد دلخواه را در قسمت مشخصات و قیمت محصول بیافزایید تا به صورت پک در آیند و به همراه محصول برایتان ارسال گردند این باطری با سوکت به جی چی اس متصل میشود.


از جمله مزایای آن:
1-امکان مکان یابی وسیله نقلیه به دو روش ماهواره ای و استفاده از اینترنت سیم کارت
2-امکان شنود صدای داخل خودرو در هر زمان که به خطی که روی آن گذاشته اید متن #sss را پیامک نمایید دستگاه خودش به شما تماس گرفته و صدای داخل خودرو را می توانید بشنوید.
3-امکان قطع برق خودرو و خاموش نمودن موتور خودرو به وسیله ارسال پیامک به آن یا به وسیله برنامه موبایلی در هر کجا که خودرو باشد و بسیار مناسب زمانی است که خودرو به سرقت رسیده و یا خودرو را در محیط نا امن قرار داده اید و می خواهید سارقین نتوانند خودرو را روشن نمایند و به سرقت برسانند.
4-امکان مشاهده موقعیت دقیق و نقطه ای خودرو بروی گوگل مپ به وسیله دریافت موقعیت توسط پیامک و کلیک نمودن برون لینک درون پیامک


5-امکان ردیابی خودرو هم توسط پیامک هم توسط سایت هم توسط نصب برنامه اندرویدی و یا آیفونی آن بروی گوشی همراه و ردیابی آنلاین خوردو بروی موبایل با اپلیکیشن بسیار جالب و راحت آن و امکان مشاهده حرکت و جابجایی آنلاین خودرو بروی سایت www.22gps.net و برنامه موبایلی آن


 


دانلود اپلیکیشن های پنل 18gpsو 22gps :


لطفا پیش از دریافت اپلیکیشن موبایلی توجه داشته باشید که جی پی اسی که از ما خریده اید مرتبط با کدام یک از سرور های 18gps و یا 22gps میباشد.


برای دانلود اپلیکیشن موبایلی سرور 18gps میتوانید روی لینک زیرکلیک نمایید و یا با مراجعه به وبسایت www.18gps.net وارد پنل کاربری خویش شوید.


 دانلود نرم افزار آیفونی


 دانلود نرم افزار اندرویدی


 


برای دانلود اپلیکیشن موبایلی سرور 22gps میتوانید روی لینک زیرکلیک نمایید و یا با مراجعه به وبسایت www.22gps.net وارد پنل کاربری خویش شوید.


 دانلود نرم افزار آیفونی


 دانلود نرم افزار اندرویدی


 


تست جی پی اس GPS TEST


چگونه جی پی اس های ما را پیش از خرید تست و در صورت رضایت از نحوه عملکرد آن را خریداری نمایید :


شما می توانید پیش از خرید نیز جی پی اس ما را تست نمایید تا با اپلیکیشن آن و نحوه و محیط سایت آن آشنا گردید و بتوانید پیش از خرید به صورت عینی کاربرد های آن را مشاهده نمایید.


بدین منظور شما می توانید برای مشاهده ورود به سایت جی پی اس و دیدن امکانات آن به وبسایت www.22gps.net مراجعه نموده و یا نرم افزار زیر را با توجه به گوشی خود نصب نموده و با اطلاعات زیر وارد برنامه و یا سایت شوید.


 دانلود نرم افزار آیفونی


 دانلود نرم افزار اندرویدی


server name : 18gps


user : gps


pass:123456


لطفا توجه داشته باشید برای ورود به سایت آن نیاز به سرور نیم ندارید و فقط در قسمت یوزر gps را یادداشت می نمایید و در قسمت پسوورد هم  123456 را وارد و دکمه Login را میزنید و وارد قسمت مدیریت جی پی اس تست ما می شوید.


برای دیدن آنلاین جی پی اس تست ما بروی گزینه Tracking کلیک نمایید و برای دیدن گزارشات حرکت روز های قبلی یا گزشته نیز می توانید بروی گزینه Playback کلیک نمایید و وارد صفحه که شدید در قسمت بالا یک نوبار می بینید که در آن دوکادر تاریخ دار from و to می باشد. بروی دکمه کوچک تقویم کنار هر کادر کلیک کرده و یک کادر باز می گردد که می توانید تاریخ مورد نظر را کلیک و پس از آن حتما دکمه ok که در پایین کادر می باشد را کلیک نمایید تا آن تاریخ انتخواب گردد در غیر اینصورت هیچ رکوردی و حرکتی در نقشه نمایش نمی دهد. کادر from مشخص کننده شروع تاریخی که می خواهید از آن به بعد را نمایش دهد و کادر to مشخص کننده تاریخی که میخواهید نهایتا گزارشات را تا آن تاریخ مشاهده نمایید می باشد. پس از اینکه کادر های from و to را به دلخواه خود انتخواب و دکمه ok زیر تاریخ را در هر سربرگ زدید می توانید دکمه start را بزنید و چند ثانیه صبر دهید تا اطلاعات را از سرور بخواند و به شما نمایش دهد.


در صورتی که پس از زدن دکمه استارت هیچ حرکتی را نمایش نداد دلیل آن یکی از موارد زیر می تواند باشد.


1-در زمان انتخاب تاریخ در هر یک از کادر های from و to دکمه ok را نزده باشید.


2-تاریخ from و to را برعکس انتخواب کرده باشید.


3-سرعت اینترنت شما بسیار ضعیف باشد و توان دریافت اطلاعات از سرور را نداشته باشد..


در برنامه موبایلی بایستی هر سه کادر سرور نیم و یوزر و پسوورد را نتخاب نمایید.


لطفا برای دانلود و راه اندازی اولیه برنامه موبایلی از اینترنت پر سرعت داستفاده نمایید زیرا اگر اینترنت شما ضعیف باشد نمی تواند لیست سرور ها را نمایش دهد که شما بتوانید از بین لیست 22gps  را انتخواب نمایید در این صورت برنامه را پاک نموده و مجدد وقتی در مکانی بودید که اینترنت شما خوب بود آن را نصب نمایید که زمانی که روی کادر سرور نیم کلیک می نمایید لیست سرور ها را به شما نمایش دهد و شما بتوانید از بین آن ها 22gps را انتخاب نمایید. در قسمت یوزر هم برای تست gps را وارد و در قسمت پسوورد نیز 123456 را وارد نمایید.


 


طریقه نصب محصول:


توجه: سیم کارتی که می خواهید بروی دستگاه جی پی اس قرار دهید حتما بایستی در آن مقداری شارژ بریزید که بتواند در زمان هایی که می خواهید به شما موقعیت را با پیامک اعلام نماید و یا به شما تماس گرفته و صدای داخل کابین را در اختیار شما بگذارد بتواند و نیز بایستی اینترنت آن را فعال نمایید تا بتواند چند ثانیه ای یک بار به وسیله اینترنت خطی که روی آن می گذارید به سرور متصل شده و اطلاعات منطقه ای که در آن است را بفرستد که شما بتوانید توسط سایت و یا برنامه موبایلی آن را ببینید و آنلاین حرکت خودرو را مشاهده نمایید در صورتی که سیم کارت شما اینترنت بروی آن فعال نشده باشد در سایت و یا برنامه موبایلی دیگر جابجا نمیشود و آخرین قسمتی را نمایش می دهد که به وسیله استفاده از اینترنت خط توانسته موقعیت خود را در سرور آپلود نماید در اینصورت یا می توانید با شماره گیری #780* و دادان شماره خط روی جی پی اس بسته اینترنت را بروی آن فعال نمایید.


لذا توجه داشته باشید که قبل از اینکه جی پی اس را درون خودرو جا گذاری نمایید بسته اینترنت را بروی خط توسط گوشی فعال نمایید و از فعال بودن بسته بروی خط مورد نظر اطمینان نمایید و پس از آن سیم کارت را بروی جی پی اس قرار دهید و آن داخل خودرو نصب نمایید.


در صورتی که فراموش نمودید قبل از نصب اینترنت خط روی جی پی اس را فعال نمایید و پس از نصب می توانید با شماره گیری #780* توسط هر سیم کارت دیگر و طی کردن مراحل آن و وارد نمودن شماره خط روی جی پی اس بسته اینترنت خط روی جی پی اس را فعال نمایید.


ابتدا یک سیم کارت بدون رمز یا همان پین را درون دستگاه قرار دهید سوکت برق دستگاه را وصل نمایید و دستگاه را در یکی از مکانهایی که روی راهنمای انگلیسی نمایش داده است نصب و مخفی نمایید برای این کار می توانید آن را به برق کار دهید تا بزیر داشبورد و یا زیر سپر خودرو و یا پشت چراغهای خودرو و یا درون آینه بغل آن مخفی نماید حتما بایستی توجه داشته باشید دستگاه را نبایستی به زیر قسمت های آهنی مثل سقف خودرو و یا زیر کاپوت نصب نمایید زیرا نمی تواند امواج را به ماهواره بفرستد و اینکار باعث می شود که دستگاه نتواند مکان یابی نماید و یا میزان خطای آن زیاد میگردد حال پس از نصب سیم قرمز را به برق مثبت وسیله نقلیه و مشکی را به منفی و یا بدنه خودرو نصب نمایید تا دستگاه روشن شود برق ورودی دستگاه می تواند از 6 ولت تا 50 ولت متغیر باشد (پس بروی موتور سیکلت خودرو و کامیون ها نیز نصب می گردد) کابل سفید نیز به کابل سفید پایه آفتامات در صورت نیاز برای وصل خاموش روشن کن خودرو نصب می شود. و کابل سبز رنگ سوکت برق جی پی اس را کاملا چسب نمایید هیچ نیازی به آن در استفاده های مقدماتی و توضیحاتی که در این سایت داده ایم نداریم و لطفا آن را با کابل سبز رنگ آفتامات اشتبا و یا به آن وصل ننمایید مانیازی به این کابل سبز رنگ نداریم برای جلوگیری از اشتباه آن را کاملا چسب نمایید.حال بایستی حدود ربع ساعت تا نیم ساعت صبر نمایید تا دستگاه بتواند ماهواره را پیدا کند و وصل شود و نقطه را پیدا نماید.


شما می توانید دستورات زیر بسته به هدف مورد نیازتان به شماره سیم کارت روی دستگاه به صورت پیامک ارسال نمایید.


برای مثال اگر شماره شما 09378470687 است برای تعریف کردن این شماره به عنوان  ادمین و بایستی دستور #09378470687#710 را به شماره روی دستگاه ارسال نمایید و برای لغو آن ارسال D01# و برای دیدن ادمین های موجود ارسال #901


برای مثال اگر شماره شما 09378470687 است برای تعریف کردن این شماره به عنوان  کسانی که اجازه سطح دسترسی به جی پی اس دارند بایستی دستور #09378470687#101 را به شماره روی دستگاه ارسال نمایید و برای لغو آن ارسال D11# و برای دیدنکسانی که مجوز دسترسی به جی پی اس دارند ارسال #C10


برای خاموش نمودن خودرو ابتدا بایستی رله یا همان آفتامات را به سوکت خود وصل نمایید حال پنج سیم از پایه آفتامات بیرون آمده سیم قرمز رنگ آفتامات را چسب کنید زیرا به آن نیازی ندارید و بلا تکلیف می ماند. سیم سفید آفتامات را به سیم سفید سوکت برق جی پی اس وصل نموده و چسب نمایید و سیم زرد رنگ آفتامات را به مثبت خودرو نصب نمایید شما می توانید سیم زرد رنگ را به سیم قرمز رنگ کابل برق جی پی اس به هم متصل نمایید و هر دو را با هم به برق مثبت خودرو نصب نمایید. حال دو سیم سبز وجود دارد که همان عمل خاموش کردن و روشن نگه داشتن خودرو را انجام می دهند زمانی که دستور #333 را به جی پی اس پیامک می نمایید جریان برق بین دو سیم سبز برقرار شده و زمانی که دستور #222 را به جی پی اس ارسال نمایید جریان بین دو سیم سبز آفتامات قطع خواهد شد حال شما می توانید بر فرض مثال یکی از برق های مثبت خودرو را یا مثبت سوییچ و یا مثبت ای سی یو و یا مثبت پمپ سوخت و .... را قطع کرده و یک سر آن را به یکی از سیم های سبز آفتامات دهید و سر دیگر آن را به کابل سبز دیگر آفتامات وصل نمایید تا در زمانی که جریان بین دوسیم برقرار است خودرو روشن بماند و در زمانی که جریان قطع می شود موتور خودرو خاموش گردد بهتر است یک مثبتی را به وسیله جی پی اس قطع و وصل نمایید که نزدیک و در دست سارق نباشد و نتواند آن را پیدا و به آن برق مستقیم بدهد مثلا مثبت ای سی یو و یا مثبت پمپ سوخت و یا سنسور فشار روغن و .... بسیار مناسب اینکار می باشند


تذکر:به محض ارسال دستور خاموشی خودرو این جی پی اس تا سرعت خودرو کمتر از ۲۰ کیلومتر در ساعت شود و یا در حالت ایستاده باشد اقدام به خاموش نمودن خودرو می نماید و در سرعتهای بالاتر به دلیل خطر تصادفات این عمل را انجام نداده و منتظر افت سرعت خودرو و یا توقف آن می شود.


برای دریافت موقعیت دستگاه ارسال کد #666


برای شنیدن صدای داخل خودرو میکروفون دستگاه را نصب نمایید و آن را در محیطی خوب قرار دهید و با ارسال دستور #sss دستگاه به شما تماس گرفته و صدای داخل خودرو را می توانید بشنوید.


برای ریست کردن و پاک کردن تنظیماتی که بروی دستگاه ارسال کرده اید به صورت کلی ارسال دستور #930


و برای برگرداندن محصول به حالت کارخانه و اولیه ارسال دستور #940


این دستگاه کارایی های بسیار بیشتری مانند تنظیم یک سرعت مجاز بروی جی پی اس و اعلام خطر به شما از طریق پیامک و یا تلفن در صورت افزایش سرعت از آن سرعتی که برای دستگاه تعریف نموده اید و یا اعلام به شما در زمان روشن شدن و یا حرکت دادن خودرو و ................ که برای کار با آن ها می توانید به دفترچه خود محصول مراجعه و آن دستورات را تمرین و یا استفاده نمایید.


 


طریقه ورود به پنل و یا استفاده از اپلیکیشن اندرویدی و اپلی محصول:


برای فعال نمودن پنل اینترنتی و اپلیکیشن جی پی اس خود بایستی حتما بلافاصله پس از دریافت جی پی اس موارد زیر را در یک پیامک به شماره های ما که در زیر سایت و در قسمت تماس با ما می باشند برای ما ارسال نموده تا پنل جی پی اس و اپلیکیشن شما را فعال نماییم و برای دیدن خودروی خود و دیدن گزارسات خودروی خود با یوزر و پسوورد خود بتوانید وارد سایت و یا برنامه موبایلی شوید و بتوانید گزارشات شخصی خودرو خود را ببینید.


1-انتخاب و ارسال یک یوزر انگلیسی مثلا فامیلی و یا اسم شرکت شما و یا هر نام دیگر مثلا مانند : gps


2-انتخاب و یا ارسال یک رمز چهار رقم یا بیشتر مثلا مانند: 123456


3-ارسال چهار رقم سریال پشت دستگاه جی پی اس که با حروف imei شروع می شود مثلا اگر سریال دستگاه شما imei355227043720151 باشد شما بایستی 0151 را برای ما به عنوان چهار رقم آخر سریال دستگاه پیامک نمایید.


4-ارسال شماره سیم کارتی که بروی دستگاه جی پی اس قرار داده اید.


5- ارسال شماره تلفن سیم کارتی که بروی گوشی موبایل شماست و می خواهید برنامه موبایلی را روی آن موبایل نصب نمایید.


تذکر: در صورتی که قبل برنامه موبایلی را نصب نموده بودید و یوزر و پسوورد تست ما را داده بودید که جی پی اس را تست نمایید و اکنون می خواهید با یوزر و پسوورد خود وارد شده و خودرو خود را ببینید لطفا ابتدا برنامه موبایلی را پاک کنید و از نو نصب نمایید و این بار با یوزر و پسوورد خود وارد برنامه شوید و در سایت www.22gps.net هم می توانید با یوزر و پسوورد خود وارد شده و خودرو خود را به صورت آنلاین ببینید و یا گزارشات قبلی آن را مشاهده نمایید.


 


برای ورود به پنل به دو صورت زیر می توانید اقدام نمایید :


1-شما بایستی اطلاعات بالا را پس از خرید محصول به شماره های ما پیامک کنید تا پنلتان را با همان نام فعال و بتوانید هم به طریق سایت و هم به طریق اپلیکیشن اندرویدی و یا آیفون با آن یوزر و پسوورد وارد شوید. لطفا توجه داشته باشید برای استفاده از اپلیکیشن موبایلی حتما بایستی یوزر و پسوورد را برایتان ایجاد نماییم و با آن وارد شوید و نمی توانید از طریق راه دوم به اپلیکیشن موبایلی وارد شوید. ضمنا توجه داشته باشید زمانی که می خواهید در اپلیکیشن اندرویدی وارد شوید گزینه بالای یوزر و پسوورد را کلیک نمایید و از بین لیست گزینه و یا سرور شماره 22gps را انتخاب کنید.


 


برای دانلود اپلیکیشن اندروید و یا آیفون نیز می توانید به یکی از آدرس های زیر مراجعه نمایید پایین صفحه بروی عکس اندروید و یا آیفون با توجه به نوع گوشی تلفن خود کلیک نمایید و برنامه اپلیکیشن را بروی گوشی خود نصب نمایید و با وارد نمودن یوزر و پسوورد خود وارد پنل خویش گردید. اگر یکی از این لینک ها شلوغ بودند و دانلود نشدند می توانید به آن یکی دیگر مراجعه نمایید. 


www.18gps.net


www.20gps.net


www.22gps.net


2-سربرگ (PLATE NO./IMEI) را انتخاب کرده (توصیه ما این است که مرحله یک را تامین و از همان راه استفاده نمایید زیرا این راه فقط برای ورود به پنل سایت قابل استفاده است و نمیتوان برای ورود به اپلیکیشن اندرویدی از آن استفاده نمود ولی راه اول برای هر دو منظور قابل استفاده می باشد.)


برای بدست آوردن یوزر جی پی اس خود برای ورود به پنل لطفا پشت دستگاه و یا داخل آن را نگاه کنید یک شماره 15 رقمی داخل آن درج شده است برای مثال اگر شماره سریال یا همان imei number جی پی اس شما 355227043720219 باشد می بایستی 11 سمت راست آن را برداشته و یک 0 اول آن اضافه کرده و عدد بدست آمده همان یوزر شما می باشد بر فرض مثال در شماره فوق  11 شماره سمت راست آن 27043720219 می باشد که اگر ما یک صفر عددی به سمت چپ آن اضافه نماییم 27043720219+0 یوزر می شود 027043720219


برای پسوورد نیز 123456 را وارد کرده و وارد پنل می شوید.


توجه: این محصول شامل خود جی پی اس و فیوز و سیم های آن و رله و سیمهای آن و میکروفون (کلیه وسایل مورد نیاز در زمان نصب و استفاده) می باشد ولی دارای جعبه کارتنی نمی باشد.


این gps  دارای 1 سال گارانتی میباشد.

راهنمای نصب نرم افزار و اپلیکیشن gps  برای گوشی  موبایل و آیپد آیفون:


 نصب نرم افزار و اپلیکیشن gps  برای گوشی  موبایل و آیپد آیفون  بسیار ساده است . فقط کاقیست مراحل زیر را طی کنید و به راحتی نرم افزار را روی گوشی موبایل و آیپد آیفون نمایید . 


1- طبق تصویر زیر در سربرگ قبل که مربوط به توضیحات  gps  است رفته و در وسط صفحه روی گزینه دانلود نرم افزارآیفونی 22gps کلیک کنید . 


 


ردیاب و جی پی اس gps ضدسرقت وسایل نقلیه ضد آب


 


2- اکنون به صفحه دانلود نرم افزار وارد میشوید . 


 


ردیاب و جی پی اس gps ضدسرقت وسایل نقلیه ضد آب

 


3- اکنون روی گزینه download کلیک نمایید .


 


ردیاب و جی پی اس gps ضدسرقت وسایل نقلیه ضد آب

 


4- پس از اتمام دانلود نرم افزار گزینه install را انتخاب کنید .


 


ردیاب و جی پی اس gps ضدسرقت وسایل نقلیه ضد آب

 


5- پس از اتمام نصب در منوی گوشی موبایل و آیپد آیفون خود به دنبال برنامه Dytech Tracking  گشته و آن  را انتخاب کنید . 


 


undefined

 


6- گوشی موبایل و آیپد آیفون به دلیل سیستم امنیت بالای خود اجازه وارد شدن به این نرم افزار را نمیدهد و شما پس از انتخاب نرم افزار با پیغامی مشابه پیغام موجود در تصویر مواجه میشوید . 


 


undefined

 


7- برای وارد شدن به نرم افزار ابتدا باید به قسمت setting  در گوشی موبایل و آیپد آیفونی خود بروید . 


 


undefined

 


8-  در قسمت  setting  به دنبال Device Management  گشته و آنرا انتخاب کنید . 


 


undefined

 


9- پس از انتخاب Device Management  گزینه Shenzhen Dixin software co.,ltd را انتخاب نمایید . 


 


undefined

 


10-  گزینه Trust Shenzhen Dixin doftware co.,ltd  را انتخاب کنید . 


 


undefined

 


11- سپس گزینه Trust  را انتخاب نمایید . 


 


undefined

 


12- با انتخاب گزینه Trust آیکون نرم افزار Dytech Tracking  ظاهر میشود . آنرا انتخاب کنید .


 


undefined

 


13- اکنون میتوانید در قسمت منو گوشی موبایل و آیپد آیفون خود  وارد نرم افزار شوید . 


 


undefined

 


14- با وارد شدن به نرم افزار صفحه ای مشابه با تصویر زیر برای شما نمایان میشود .


 


undefined

 


15- اکنون شما میتوانید با وارد کردن  username  و password  خود که قبلا آن ها را به ما جهت فعال سازی  gps  خود داده اید و سپس با زدن گزینه login وارد نرم افزار شوید . 


 


undefined

 


16-  پس از وارد شدن به نرم افزار با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه میشوید . 


 


undefined

 


17-  با انتخاب گزینه  location  میتوانید موقعیت اتومبیل خود را  بررسی کنید . 


 


undefined

 


18- در ابتدا شاید جدول سریع load نشود . باید اندکی صبر کنید . 


 


undefined

 


19- پس از load  شدن جدول میتوانید موقعیت اتومبیل خود را تشخیص دهید . 


 


undefined

 


 


 


 نظرات کاربران

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب

  ردیاب ، جی پی اس ، gps, ضدسرقت وسایل نقلیهبه همراه قطع کن و خاموش کن خودرو در مواقع اضطراری با باطري ذخيره
  ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب
  noscar
  ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 1,450,000
  Product description: Customer reviews:
  ردیاب و جی پی اس gps و ردیاب ضد سرقت وسایل نقلیه ضد آب - by , 2015/10/09
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram