چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter 


فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter

این فیلتر روغن بسیار مناسب خودرو های تیونینگ شده و تقویت شده

6,000,000 تومان
فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter


فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filterفیلتر روغن ریس مگنتیک magnet race oil filter


مناسب برای خودرو های تیونینگ و  خودرو های تقویت شده و معمولی.
این فیلتر روغن ریس با برترین تکنولوژی های فیلتر سازی دنیای مدرن و طبق تکنولوژی مگنتیک واولترا فیلترینگ در شهر توکیو ژاپن در دو گونه کوچک و بزرگتر تولید و به دکلیه دنیا ارسال می گردد.
توجه: اگر به دنبال یک فیلتر روغن خاص و فوق مطمعن هستید این بهترین پیشنهاد ما و دیگر خبرگان تیونینگ در جهان می باشد
تمام افراد فنی و تخصصی تیونینگ به خوبی می دانند که در دور های بالا و فشار های بالا و یا در مواقعی که روغن گرم شده و فشار روغن موتور پایین آمده در برخی مواقع تکه های بسیار کوچکی از قطعاتی مانند میلسوپاپ یا میل لنگ و یا یاطاقان مانند براده ی آهن بلند شده و یا کنده شده و در جریان روغن خودرو به حرکت در می آید و همین برادهی بسیار کوچک که حتی به سختی با چشم دیده کی شود می تواند از فیلتر های روغن عادی عبور نماید و دوباره بزیر یاطاقان ها و میلنگ و میلسوپاپ ها رفته و هزاران برادهی دیگر تولید و در عرض چند دقیقه کل موتور را خراب و خسارت های میلیونی را به خودرو شما وارد نماید مخصوصا در مواقعی که شما قطعات داخلی موتور را عوض و فورج نمودید و برای هر قطعه چندین میلیون هزینه نمودید پس می توانید از اهمیت این قطعه به خوبی با خبر گردید.

تفاوت این فیلتر با فیلتر های دیگر چیست ؟
1-صافی این فیلتر طوری فلزی بوده و امکان پاره شدن و رد شدن آشغال های روغن وجود ندارد ولی فیلتر های فابریک که کاغذی هستند بسیار در معرض پارگی و خراب شدن میتور میباشند.
2-با هر یک لیتری که روغن از فیلتر فابریک میگذرد و وارد موتور و قطعات آن می شود کمتر از یک دهم آن از صافی کاغذی عبور و مابقی آن از فنر آخر فیلتر اگر داخل آن نگاه نمایید رد شده و میگذرد و امکان رد شدن غبار و یا براده های آهن ایجاد شده بسیار زیاد می باشد. و خطر خراب شدن موتور بسیار زیاد می باشد ولیکن در این فیلتر کلیه روغن بایستی از صافی طوری فلزی عبور نموده و به طور کلی تصفیه شود
3-سوراخ های خود طوری این فیلتر بسیار کوچکتر از طوری های فابریک بوده و جلوی غبار های کوچکتر را هم میگیرد.
4-به دلیل مگنتیک بودن فیلتر روغن حتی براده هایی که بسیار کوچک می باشند و می توانند از طوری عبور نمایند را به دلیل داشتن حالت مغناطیسی و مگنتیک جذب نموده و به دیواره طوری فلزی میچسبند وجذب طوری فلزی شده و عبور نمی نماین.
5-به دلیل بزرگ تر بودن این فیلتر و طوری آن نسبت به فیلتر های فابریک توانایی خروجی بیشتری داشته و دبی روغن و فشار روغن خودرو شما را بهتر بوده و بهینه تر می نماید.
6-به دلیل بزرگتر بودن و سهولت تصفیه روغن توسط این فیلتر نسبت به فیلتر های فابریک فشار کمتری برای تصفیه روغن به آن وارد شده و دمای روغن خودرو کمتر بالا میرود و موجب افزایش فشار روغن و روان تر کار کردن خودرو و افزایش عمر خودرو و قطعات آن می شود.

نکته 1: این فیلتر روغن بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد و چهار نمونه دندانه و رزوه متفاوت دارد که بسته به نوع خودرو و نوع رزوه پایه فیلتر خودروی خود می توانید آن دندانه ای را بروی فیلتر ببندید که بروی پیچ پایه فیلتر خودرو شما پیچ گردد.
نکته 2: این فیلتر قابل باز و بست کردن می باشد و شما می توانید کامل آن را اوراق نمایید و طوری و قطعات دیگر آن را با بنزین کاملا تمیز نموده و آن را دوباره جمع نموده و بروی خودرو نصب نمایید.
مدل: این فیلتر در دو سایز کوچک و بزرگ می باشد که این همان سایز یزرگه آن را برای فروش گذاشته ایم. در صورت تمایل برای خرید سایز کوچک میتوانید در سایر محصولات آن را مشاهده و خرید کنید.
اندازه : قطر این فیلتر در حدود 9 سانتیمتر است و ارتفاع آن نیز 11 سانتیمتر 
رنگ : قرمز آلبالویی
 نظرات کاربران
 علی | بوشهر | 3063...0917
برای 405 کدام سایز مناسب است با تشکر از سایت خوبتان
 پاسخ :

درود هر دو سایزو می توانید نصب نمایید.

 سیاووش | اهواز | 9967...0933
باسلام.من یک هایما توربوصفرخریداری کردم.میخاستم بدونم میشه ازاین فیلتراستفاده کنم؟واینکه شمانمایندگی درشهرستانهاداریدجهت خریدوراهنمایی؟ممنونم
 پاسخ : سلام بله این فیلتر فوق العاده میباشد و بروی خودروی شما نصب میگردد ما شهر شیرازیم.
 احسان | اهواز | 3481...0939
سلام ببخشید. ماشین بنده هیدرز داره ۲۰۶ تیپ ۵ پایه فیلتر باز کنیم ولی اندازه فیلتر کوچیک و بزرگش بعید میدونم برسه به بلوک سیلندر جاش خیلی کم . پایه فیلتر جدا براش هست که به این فیلتر بخوره. و با شلنگ جای دیگه ماشین نصب کرد.
 پاسخ : سلام قربان نیاز به پایه نداره همینجوری نصب میشود رو ۲۰۶ نصب شده اگر بخواید فیلترو جا به جا کنید بایستی سیستم اویل کولر را بخرید و با این فیلتر مگنتیک روغن نصب کنید که جا به جا بشه.
 احسان | اهواز | 
سلام من موندم کدوم وسه ماشینم انتخاب کنم. چون ماشین من ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۸۴ و پایه فیلتر قدیمی و نمونه پایه فیلتر بلند هست. کدومو انتخاب کنم و به صورت فابریک سوار میشه رو ماشین یا باید پایه فیلتر عوض بشه و تغییراتی توش داده بشه. لطفا راهنمایی کنید ممنون
 پاسخ : سلام هر دو مدل بلند و کوتاه به خودروتون میخورد و فوق العاده مهم و کاربردی هستند پایه فیلترتون ۴ تا پیچ داره که اگر بازش کنید به راحتی میتوانید این فیلتر رو بروی بلوک سیلندرتون مثل خودرو ۴۰۵ موتور معمولی پیچ کنید و نصب نمایید و نصبش بروی ۲۰۶ تیپ ۵ راحت هست.
 علیرضا | rasht | 9805...0921
سلام من این فیلتر رو برای پراید موتور معمولی هم میتونم استفاده کنم یا ن؟و اینکه سایز کوچیک مناسب تر هست یا بزرگ؟
 پاسخ : سلام بله قابل استفاده هست سایز کوچک مناسب خودروی شماست
 محمدرضا | گلستان | 5997...0903
با سلام عمر این فیلتر چقدره مرسی
 پاسخ :

سلام این فیلتر مادام العمر میباشد و همیشه میشود تمیز و مورد استفاده دوباره قرار داد.

 داود | اهواز | 7893...0916
سلام با عرض خسته نباشید آیا این فیلتر رو تیبا نصب می گردد البته فیلتر پراید و تیبا یکی است؟ سوال دوم چرا قیمت این فیلتر اینقدر بالاست؟ با تشکر
 پاسخ : بله قربان نصب میشود دلیل این است که این فیلتر خیلی خیلی بهتر از فیلتر های فابریک روغن خودرو را تمیز نموده و اصطحلاک موتور و امکان فرسودگی و خرابی خودرو را به حداقل میرساند مخصوصا اگر به خودرو خود بیشتر از معمول گاز میدهید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter

  این فیلتر روغن بسیار مناسب خودرو های تیونینگ شده و تقویت شده
  فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter
  noscar
  فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 6,000,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  فیلتر روغن ریس مگنتیک سایز بزرگ magnet race oil filter - by , 2016/01/08
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram