چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip 


تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip

افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین

170,000 تومان
تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip
اتمام موجودی انبار

تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chipتیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب و قدرت خودرو و ماشین ) Nitro Tuning Chip


تیونینگ چیپ نیترو   Nitro Tuning Chip دارنده گواهینامه های بین المللی مبنی بر عملکرد واقعى ميباشد . CE / FCC /  RoHS
 
تیونینگ چیپ نیترو  یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و قدرت خودرو است که به پورت OBD2 یا همان پورت دیاگ خودرو نصب می گردد تا عملکرد خودرو شما را بهتر و بهینه تر سازد وقتی تیونینگ چیپ نیترو را وارد پورت دیاگ خودرو می نمایید کلیه اطلاعات ای سی یو خودرو و سنسور های موتور و وضعیت موتور خودرو را بدست می آورد و با تغییر در فشار هوای موتور و میزان پاشش سوخت و جداول سوخت و فشار سوخت عملکرد خودرو شما را بهبود و موجب افزایش شتاب خودرو شما می گردد. هیچگونه تنظیم اولیه در این چیپ نمی باشد این چیپ خود هوشمند بوده و بوسیله بدست آوردن تلورانس موتور خودرو در دورهای مختلف و تغییراتی را که به وجود می آورد موجب بهبود عملکرد خودرو و افزایش شتاب می گردد. نیترو عملکرد ها و قدرت های مخفی و فراموش شده موتور خودرو را از لحاظ ای سی یو پیدا می نماید و آن ها را برای ای سی یو روشن می نماید. نیترو در واقع با بهينه سازي تنظيمات خودرو باعث عملكرد مثبت و شتاب خودرو ميگردد . نیترو به هیچ عنوان تنظیمات را به صورت قطعی و غیر قابل برگشت ایجاد نمی کند برای برگشتن به تنظیمات قبلی کارخانه ای خودرو شما فقط کافیست نیترو را از پورت OBD2 خودرو جدا نمایید و کلیه تنظیمات خودرو به حالت اولیه آن بر می گردد. عمل كرد و تاثیرات این چیپ بروی هر خودرو بسته به نوع و مدل خودرو متفاوت می باشد ولی به طور کلی این چیپ می تواند قدرت را تا ۳۵٪ و گشتاور را تا ۲۵٪  افزایش دهد.   
این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید.
Audi,Australia Ford,Benz,BMW,Brilliance,Chevrolet,Chevy,Chrysler,Citroen,Dacia,Dadi,Daewoo,Daihatsu,Demo,Fiat,Ford,GM,Holden
,Honda,Hyundai,Isuzu,Jaguar,Kia,Lancia,Land Rover,Mahindra,Maruti,Mazda,Mitsubish,Nissan,Opel,Peugeot,Porsche,
Renault,Romeo,Rover,Saab,Seat,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tata,Toyota,Volvo,VW,MVM,......
 
توجه: ای سی یو خودروی سمند EF7 نیز  بروی چیپ ها آپدیت شد و این چیپ کلیه  سمند های EF7  را نیز ساپورت می نماید و بهترین نتیجه را مخصوصا برای رفع کپ خودرو و افزایش شتاب این خودرو ها می گذارد.
 
چیپ نیترو روى خودروهای ریو و مزدا۳ و پراید های کره ای مدل پایین و ۴۰۵ پایین تر از ۸۵ که سوکت دیاگشون تو کاپوت و ۲ رشته ای هست نمی خورد ولی باز هم ابتدا قبل از خرید از موجود بودن سوکت دیاگ OBD2 خودرو خود اطمینان حاصل نمایید و پس از آن اقدام به خرید نمایید شکل این سوکت را می توانید با باز کردن لینکی که پایین صفحه گذاشته ایم ببینید و با پورت دیاگ خودرو خود مقایسه نمایید.  
نصب تیونینگ چیپ نیترو بسیار ساده بوده و به پورت دیاگ خودرو شما نصب می گردد. 
تنظیمات نیترو به صورت منحصر به فرد می باشد و برای خودرو شما بهترین تنظیم را ایجاد می نماید. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که نیترو بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید.
برای نصب نیترو نیاز به هیچگونه دانش اولیه و مقدماتی و یا تنظیمات دیگرینمی باشد و شما فقط کافیست آن را به پورت دیاگ نصب و ریست نمایید.
 
اثرات مثبت تیونینگ چیپ نیترو تا ۲۰۰ کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این است که معمولا افزایش شتاب و قدرت حاصله از این چیپ بعد از ۲۰۰ کیلومتر رانندگی گزارش شده و محسوس تر و قابل توجه تر می باشد. هر چه خودرو مسافت بیشتری را می پیماید نیترو تنظیمات را بهتر و دقیق تر نموده و عملکرد خودرو نیز بهتر می شود.   تیونینگ چیپ نیترو بر پایه و اساس تغییر در سیگنال های ای سی یو عمل می نماید و می تواند در کلیه پارامتر های جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر می دهد. تفاوت اصلی بین استفاده از تیونینگ چیپ نیترو و یا ریمپ کردن جدول پاشش سوخت خودرو توسط تیونر این است که با جدا سازی تیونینگ چیپ نیترو خودرو به راحتی و بلافاصله تنظیمات خودرو به حالت فابریک و کارخانه ای آن در می آید ولی در صورتی که تیونر جدول پاشش سوخت خودرو را تغییر دهد نیاز به مراجعه دوباره به تیونر برای تغییر جدول سوخت به حالت اولیه آن می باشد و از لحاظ قیمت نیز تیونینگ چیپ نیترو بسیار مناسب تر از پرداخت هزینه به تیونر بابت تغییر جدول پاشش سوخت خودرو می باشد.
تیونینگ چیپ نیترو از تکنولوژی printed circuit board in SMD طبعیت می نماید و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می شوند.
 
نحوه نصب و کالیبره کردن تیونینگ چیپ نیترو چگونه می باشد ؟
۱)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید.
۲)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.
۳)حال سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و به حالت بسته برگردانید و پس از ۵ ثانیه دوباره سوییچ خودرو را تا مرحله نهایی قبل از استارت خوردن خودرو بچرخانید و ۵ ثانیه صبر نمایید و پس از آن به  حالت بسته برگردانید و ۵ ثانیه صبر نمایید.
۴)حال دوباره سوییچ خودرو را تا آخر باز کرده و دکمه ریست محصول را به وسیله وارد کردن یک سوزن در سوراخ بزرگتر روی چیپ که کنارش Reset نوشته است فشار و نگه دارید ( تا کلیه چراغ های چیپ در آن مدت زمان  خاموش گردند) و آن را بین ۵ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و پس از آن آن را رها نماییدتا محصول ریست شود پس از رها نمودن دکمه ریست مجدد چراغ های چیپ روشن و خاموش میشوند.
۵−پس از رها نمودن دکمه ریست ۵۰ ثانیه صبر نمایید و پس از آن خودرو را روشن نمایید و می توانید از این پس بدون هیچگونه کاری رانندگی را شروع نمایید.
این چیپ بروی خودرو های گاز سوز CNG و LPG نیز نصب می گردد و اثرات بسیار مثبتی را نیز در زمان حرکت خودرو بروی گاز می گذارد.
 
نصب تیونینگ چیپ نیترو از چه زمانی واجب و ضروری شد ؟  
۱−فروش آن از اوایل سال ۱۹۹۶ در آمریکا به بعد
۲−فروش آن از اوایل سال ۲۰۰۱ در اروپا به بعد
۳−فروش آن برای کلیه خودرو های دیزل سوز از اوایل سال ۲۰۰۳ به بعد پیشنهاد و توصیه ما به شما در مورد تیونینگ چیپ نیترو چیست ؟
اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین و قدرت مند ترین راه تقویت خودرو خود بدون تغییرات در قطعات موتورخودرو و بدون انجام هر گونه زحمت و کار اضافه و به دنبال یک راه راحت و بدون ضرر هستید ما این چیپ حرفه ای و هوشمند را به شما پیشنهاد می نماییم این چیپ بهترین و سالم ترین چیپ تیونینگ موجود در جهان می باشد که استقبال بسیار زیادی از آن از جانب دوستدارن سرعت و شتاب شده است.  خرید تا ٥ عدد تخفیفی ندارد به خريداران عمده و همكاران ٢ تا ٧ درصد تخفیف به صورت زیر در سبد خرید اعمال می شود:
خريداران ١٠٠ عدد يا به بالا با تماس به مدير سايت .
 نظرات کاربران
 کیوان | تهران | 1662...0912
سلام و عرض ادب میخواستم راهنماییم کنید در مورد اینکه نیترو روی اچ سی کراس نصب میشه به پورت دیاگش میخوره و آیا خوب هست، ممنون میشم از راهنماییتون
 پاسخ : درود تیونینگ چیپ دراگون را تهیه نمایید هم از نظر تاثیر و هم از نظر طول عمر غیر قابل مقایسه با نیترو میباشد و بله هر دو به پورت دیاگ خودروتان میخورد.
 احمد | مشهد | 
سلام میبخشید فرق این دو چیپ نیترو ودراگون از لحاظ کارایی چیه چون قیمت‌ها خیلی متفاوته کدوم کارایی بهتری داره رو پراید
 پاسخ : درود از نظر کیفیت شتاب و قدرت و ماندگاری دراگون خیلی بهتر از نیترو و قابل مقایسه نیست.
 مهران | تهران | 
سلام من ماشینم 315 هستش و ریمپش کردم اگر دراگون رو بخرم تاثیری داره یا همون کار ریمپ رو انجام می ده
 پاسخ : درود بله ماشینو بازم بهترش میکنه.
 علیرضا | تهران | 1386...0921
سلام میخواستم بدونم برای افزایش شتاب روی ام وی ام 530 کدومش بهتره و سوکت اضافه میخواد یانه
 پاسخ : درود خیر نیاز به سوکت نداره خودش خالی میخورد.
 امیر | کرج | 8015...0937
سلام جناب شما نصاب حرفه ای که تمیز نصب کنه این قطعات رو سراغ دارید
 پاسخ :

درود کلیه قطعات راهنمای نصب داشته و حتی توسط خودتان نیز نصب میشود. و در صورتی که خودتان وقت نصب ندارید میتوانید به کلیه برقکارهای خودرو مراجعه نمایید تا طبق راهنما برایتان نصب نمایند.

 محمد |
سلام
میخواستم بدونم روی mvm x33 عملکرد خوبی داره؟
 پاسخ :

درود بله قطعا

 حسن | مراغه  | 488...9308
سلام میخواستم بپسرم واسه elxموتور زانتیا چی نصب کنم که سورن توربو رد کنم ؟؟
 پاسخ :

درود بایستی توربو کنید.

 Moein | ایلام  | 1517...0939
سلام خسته نباشید ببخشید چیپ دراگون روی پارس تیوفایو نصی میشود؟تاثیرش زیرپاحس میشه وچند اسب بخار اضافه میکند؟ممنون اگه راهنمایی بفرماید
 پاسخ :

درود بله نصب میشود و تاثیرش عالیست و کاملا متوجه تاثیرات مثبت چیپ می شوید به شما پیشنهاد می کنیم مارک دراگون آن را خریداری و نصب نمایید.

 Moein | ایلام | 1517...0939
سلام خسته نباشید ببخشید میشه چیپ نیترو وچیپ دراگون هردو رو باهم برای پارسtu5دریچه گاز برقی نصب کرد؟
 پاسخ :

خیر زیرا هر دو این ها در یک پورت دیاگ میخورند که امکان اتصال همزمان آن ها نیست شما بایستی تیونینگ چیپ دراگون را به همراه سوپر چیپ پاور ریس نصب نمایید.

 reza | karaj | 7940...0935
salam
agha man haima Turbo daram mikham bedoonam in be karam miyad ya na va inke shoma pishnehade dgee darid baraye man
?
mamnoonam
 پاسخ :

درود بله این محصول مناسب خودروی شماست و برای بهتر نمودن آن می توانید سوپر چیپ رایزین بنفش و رایزین اسپارک و فیلتر هوای سایز بلند K&N را خریداری و نصب نمایید.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip

  افزایش فوق العاده شتاب و قدرت خودرو و ماشین ، بهبود عملکرد و رفع کپ اولیه خودرو و ماشین
  تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip
  noscar
  تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 140,000
  Product description: Customer reviews:
  تیونینگ چیپ نیترو درایو اصل ( افزایش شتاب خودرو ) Nitro Tuning Chip - by , 2016/01/11
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram