ردیاب ، جی پی اس gps ، دزدگیر و ساعت های هوشمند / ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک 


ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک

ردیاب و جی پی اس GPS با قابلیت شنود صدا ، عکسبرداری و فیلم برداری و اطلاع دادن در صورت ورود شخص متفرقه به محیط ، خودرو و یا وسیله ای که این دستگاه در آن قرار دارد

1,500,000 تومان
ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک
اتمام موجودی انبار

ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچکجی پی اس GPS ضد سرقت وسایل نقلیه کودکان منازل
این جی پی اس بسیار کوچک (1.5×5.5×4.5) بوده و به راحتی آن را می توانید در هر جایی نصب  نمایید و امکانات ویژه ای دارد و از عمر باتری بالایی برخوردارد است و کارایی اصلی آن ارسال مکان و موقعیت  محیط هر وسیله دستگاه و یا فردی که آن را به همراه دارد.
مزایای این جی پی اس:
۱−کوچکی و عمر بالای باتری : اولین و مهم ترین مزیت این جی پی اس کوچکی آن می باشد و شما به راحتی می توانید آن را هر جایی جا دهید و یا مخفی نمایید. و با وجود کوچکی از عمر بالای باتری برخوردار است و می تواند بدون شارژ کردن بین ۱۰ تا ۱۵ روز کار کند.
۲− ردیابی به وسیله LBS position : ردیابی هر قطعه ای و یا دستگاه و یا مکانی که این جی پی اس بروی آن نصب می گردد. بوسیله ارسال اس ام اس فرمان موقعیت به این محصول از اینترنت خط نصب شده بروی آن استفاده نموده و به وسیله پیامک به شما مختصات خود را به صورت لینک برای شما ارسال می نماید و به راحتی می توانید آن را بروی کامپیوتر و یا موبایل مشاهده و از موقعیت دستگاه و یا کالا و یا فردی که این جی پی اس به همراه آن است اطلاع پیدا نمایید.
۳−کنترل صدا : با فعال نمودن این مزیت این جی پی اس هر جا که باشد در صورت بوجود آمدن صدا در همان محیط فورا به شما تماس گرفته و صدای محیط را کاملا در اختیار شما قرار می دهد.
۴− تماس با محصول و شنود صدای محیط : به محض تماس به شماره سیم کارتی که درون این محصول قرار داده اید این محصول ارتباط را برقرار می نماید و شما می توانید صدای محیط را بشنوید.
۵− میکروفون حرفهای : میکروفون این محصول بسیار قوی بوده و صدای محیط را تا شعاع ۱۰ متری را ارسال می نماید.

6-امکان عکس برداری و فیلمبرداری در صورتی که خودرو به ثرقت برود و یا ثارق وارد محیط شود جهت شناسایی آن
7-امکان ذخیره صدای محیط در صورت ورود ثارق به خودرو و یا محیط
موارد استفاده این جی پی اس :
۱−جهت نصب بروی موتور سیکلت وخودرو ها و یا ماشین آلات سنگین و یا هر وسیله نقلیه که بخواهید موقعیت کنونی آن را بدانید و بتوانید صدای داخل آن را بشنوید و در صورت سرقت بتوانید آن را بیابید. و با فعال نمودن کنترل صدای محصول می توانید در صورت سوار شدن فرد متفرقه بروی وسیله نقلیه و یا با بوجود آمدن هر گونه صدا در محل این جی پی اس به صورت خودکار به شما تماس گرفته و صدای محیط را در اختیار شما می گذارد.
۲−جهت کودکان و یا سالمندان که شما می توانید این جی پی اس کوچک را در جیب و یا کیف آن ها بگذارید و دیگر نگران گم شدن آن ها نباشید و بتوانید از دور آن ها را کنترل نمایید هم از لحاظ موقعیت مکانی و هم از لحاظ نوع صداهای محیط اطرافشان
۳−نصب و پنهان نمودن آن در منازل ساختمان ها ویلا ها آسانسور و .... به صورت نصب این محصول در منزل خود می توانید صدای محیط را تا شعاع ۱۰ متری به راحتی بشنوید و با فعال نمودن کنترل صدای محصول می توانید در صورت ورود فرد متفرقه و به وجود آمدن هر گونه صدا در محل این جی پی اس به صورت خودکار به شما تماس گرفته و صدای محیط را در اختیار شما می گذارد.
۴− و غیره .......

 
اندازه محصول : طول 5.5 سانتیمتر عرض 4.5 سانتیمتر ارتفاع نیز 1.5 سانتیمتر و دو میلیمتر.
 

محتویات بسته : این محصول فقط شامل جعبه خود جی پی اس و رابط شارژ آن می باشد ولی خود شارژر بروی آن موجود نمی باشد شما به راحتی می توانید برای شارژ آن به وسیله رابط شارژ آن را به هر وسیله ای (مانند کامپیوتر لپ تاپ و ... ) که پورت USB دارد نصب و شارژ نمایید و یا اینکه اگر می خواهید آن را با شارژر USB خور نصب نمایید نوجه نمایید که ولتاژ شارژر خروجی آن ۵٫۰ ولت و آمپر آن در حدود ۵۰۰ میلی آمپر باشد این وسیله به سرعت در عرض چند ساعت شارژ شده و بین 2 تا 7 روز کار می نماید.
 
راه اندازی محصول:
لطفا ابتدا یک سیم کارت و یک مموری sd بروی دستگاه قرار داده و حتما توجه نمایید که سیم کارتی که بروی دستگاه می گذارید نبایستی پین کد داشته باسد تا به راحتی بالا بیاید. حال دکمه دستگاه را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا چراغ دستگاه روشن شود و چشمک بزند و بعد از چند ثانیه چراغ خاموش گردد.
حال به شماره ای که بروی دستگاه قرار داده اید تماس بگیرید بایستی یکی دو بوق آزاد بخورد و دستگاه اتوماتیک ارتباط را برقرار نموده و صدای محیط را بشنوید. (این کار برای این است که ابتدا از روشن بودن دستگاه اطمینان حاصل نمایید.)
حال برای کار با دستگاه لطفا هر یک از دستورات را طبق نیاز خود به دستگاه پیامک نمایید تا کار مورد نظر را برای شما انجام دهد.
1-در صورتی که متن انگلیسی 000 را به دستگاه پیامک نمایید دستگاه به صورت اتوماتیک یک عکس از محیط می گیرد و در حافظه مموری که روی آن قرار داده اید ذخیره می نماید.
2-در صورتی که متن انگلیسی 111 را به د ستگاه پیامک نمایید دستگاه به صورت اتوماتیک یک عکس از محیط می گیرد و به شمارهی شما که توسط آن دستور 111 را ارسال نموده اید ارسال می نماید.(لطفا توجه داشته باشید برای این عمل بایستی حتما مموری sd در دستگاه موجود باشد و GPRS و یا همان اینترنت خط روی دستگاه و موبایل شما فعال باشد که بتواند عکس را برایتان MMS نماید.)
3-در صورتی که متن انگلیسی 222 را به د ستگاه پیامک نمایید دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به فیلم برداری می نماید و ارسال 444 به دستگاه موجب توقف فیلم برداری و ذخیره آن در مموری می شود.
4-در صورتی که متن انگلیسی 333 را به دستگاه پیامک نمایید دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به ضبط صدای محیط می نماید و ارسال 444 به دستگاه موجب توقف ضبط صدا و ذخیره آن در مموری می شود.
5-در صورتی که متن انگلیسی 999 را به دستگاه پیامک نمایید دستگاه مموری را فرمت کرده و کلیه اطلاعات داخل آن را پاک می کند.
قابلیت کنترل صدا:
6-در صورتی که متن انگلیسی 777 را به دستگاه پیامک نمایید در صورتی که شدت صدا در محیط اطراف دستگاه بیش از 60 دسی بل شود دستگاه به شما یک پیام حاوی (Warning: anyone entered!) می دهد که به معنای: هشدار: یک نفر وارد محیط شده
7-در صورتی که متن انگلیسی 888 را به دستگاه پیامک نمایید در صورتی که شدت صدا در محیط اطراف دستگاه بیش از 60 دسی بل شود دستگاه به شماره شما تماس گرفته و صدای محسط را در اختیار شما قرار می دهد.
شما برای اینکه شماره خود را به دستگاه معرفی نمایید که در صورت به وجود آمدن صدا در محیط به شما تماس گرفاه و یا پیامک بزند بایستی برای اینکه بخواهید در صورت به وجود آمدن صدا به شماره شما تماس بگیرد و صدا را در اختیارتان بزارد بایستی #8#888 را به دستگاه ارسال نماییدو برای تعریف شماره خود برای ارسال پیامک توسط دستگاه در زمان بوجود آمدن صدا در محیط دستور #8#777 را ارسال نمایید ( تذکراین دو کد بالا فقط برای تعریف شماره به دستگاه می باشد و برای فعال نمودن آن خواص حتما بایستی مراحل 6  وبا 7 را نیز انجام دهید.
8-برای پایان دادن به هر دو قابلیت بالا که مربوط به کنترل صدا می باشند لطفا دستور 444 را به دستگاه پیامک نمایید تا قابلیت کنترل صدا در دستگاه غیر فعال شده و به شما مدام تماس نگیرد و یا پیامک ندهد در صورت به وجود آمدن صدا در محیط.
9-دکمع صورتی رنگ دستگاه دکمه اضطراری می باشد که در صورتی که شماره ای را برای آن تعریف نمایید و دکمه را چند ثانیه نگه دارید به آن شماره تماس گرفته شما تا 5 شماره را می توانید در به اینصورت به دستگاه معرفی تا در مواقع ضروری به آن ها تماس بگیرد. برای فعال نمودن دکمه صورتی رنگ و یا اضطراری جی پی اس یک پیامک حاوی (شماره ای که می خواهید به آن تعریف نمایید+SOS) بفرستید بر فرض مثال اگر شماره شما 09378470687 است بایستی یک پیامک حاوی SOS09378470687 به دستگاه ارسال نمایید و توجه داشته باشید که حروف SOS آن بایستی حروف بزرگ انگلیسی باشند.برای غیر فعال نمودن این خاصیت ارسال دستور QCSOS با حروف بزرگ به دستگاه.
10-برای دریافت مکان جی پی اس می توانید دستور DWEN را به حروف بزرگ به دستگاه ارسال نمایید و دستگاه یک پیامک حاوی یک لینک اینترنتی برای شما ارسال می نماید که در صورتی که اینترنت گوشی شما وصل باشد و بروی لینک کلیک نمایید می توانتید محل دستگاه را بروی نقشه نمایش می دهد.
11- برای تنظیم مدت زمانی که دستگاه هر از چقدر یک بار دستگاه مختصات را بروی پنل آپلود نماید بایستی دستور LXDWX حروف بزرگ استفاده نمایید و حرف X آخری برای طول مدت زمانی بین هر آپلود می باشد که می تواند از 1 تا 60 متغیر باشد و بر حسب دقیقه می باشد.
مثال: اگردستور LXDW5 را ارسال نماسسد دستگاه مختصات را هر 5 دقیقه یکبار بروی پنل آپلود می نماید.
برای غیر فعال نمودن این خاصیت و اینکه دستگاه مختصات را بروی پنل اینترنتی آپلود ننماید لطفا دستور GBDW حروف بزرگ را به آن پیامک نماییید.
12-برای ورود به پنل اینترنتی دستگاه لطفا کد PT حروف بزرگ را به دستگاه پیامک نمایید دستگاه یک پیامک حاوی سایت ورود نام کاربری و رمز عبور ارسال و شماره سریال دستگاه ارسال می نماید.
13-با ارسال دستور 666 به دستگاه می توانید از میزان باطری آن اطلاع حاصل نمایید.
تذکر : در صورتی که بتوانید برای دستگاه از مغازه های لوازم الکترونیک یک شارژر 5 ولت 500 میلی آمپر تهیه نمایید و با آن دستگاه را شارژ نمایید عمر باطری بیشتر می شود ولی در هر صورت شما می توانید دستگاه را با شارژر های گوشی موبایل سامسونگ و یا هووای و یا نوکیا و یا گوشی هایی که شارژرشان USB میخورند به غیر از apple شارژ نمایید.
 نظرات کاربران

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک

  ردیاب و جی پی اس GPS با قابلیت شنود صدا ، عکسبرداری و فیلم برداری و اطلاع دادن در صورت ورود شخص متفرقه به محیط ، خودرو و یا وسیله ای که این دستگاه در آن قرار دارد
  ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک
  noscar
  ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 1,450,000
  Product description: Customer reviews:
  ردیاب جی پی اس GPS میکروفون دار و دوربین دار کوچک - by , 2016/01/26
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram