ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5 


ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5

این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد کروز crouse sim2k-34 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو کروز crouse sim2k-34 میباشد.

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5


افزودنی های اختیاری
 مابه التفاوت ریمپ بیسیک با فول و انجام فول ریمپ  200,000 تومان


ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5


ما هر گونه ای سی یو کروز زیمنس crouse sim2k-34 را چه بروی پژو 206 نصب باشد چه بروی خودروی پارس tu5 و یا 405 slx را چه هدف شما کاهش مصرف سوخت باشد چه هدف شما افزایش شتاب باشد و چه برداشتن یا افزایش کاتاف یا آر پی ام لیمیت Rpm Limit باشد و یا  ........ برای شما ریمپ و ارتقاء نرم افزاری میدهیم برای دانستن این موضوع که ریمپ چیست و نحوه کارکرد آن بروی کدام قسمت از خودرو و به چه صورت است به صورت خلاصه توضیحاتی را ارائه میدهیم.
ریمپ ای سی یو چیست ( Ecu Remapping ) ؟
ریمپ به معنای دوباره نگری برنامه ریزی مجدد و بهبود جداول و پارامتر های عملکردی ای سی یو میباشد. ریمپ یک تغییر در برنامه نرم افزاری خودرو میباشد و کاری به تعویض و یا تغییر قطعات سخت افزاری خودرو ندارد. ریمپ خدمتیست که به هیچ عنوان با چشم نمیتوان آن را مشاهده نمود زیرا قابل لمس نمی باشد و از تاثیرات مثبت آن در زمینه افزایش فوق العاده شتاب خودرو می توان به آن پی برد.
ما ابتدا برای درک بهتر اول توضیحاتی را درباره ای سی یو خودرو میدهیم و پس از آن دوباره به توضیحاتی درباره ریمپ میپردازیم.
 
ای سی یو خودرو چیست و نقش آن در عملکرد موتور خودرو چگونه است ( car ecu ) ؟
ای سی یو خودرو یک قطعه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا هر مدار الکتریکی دیگر میباشد که میتواند یک سری اعمال از پیش تعیین شده را انجام دهد در بحث خودرو ای سی یو مغز ودستور دهنده یا کنترل کننده موتور خودرو میباشد.
همانطور که میدانید یک موترو خودرو برای راه اندازی شدن و روشن شدن نیاز به سه عامل هوا ، سوخت و حرارت که همان جرقه زنی شمع می باشد نیاز مند است.
و برای روشن ماندن و تغییر دور موتور و تغییر قدرت موتور خودرو نیازمند این است که در هر زمان به یک مقدار مورد نیاز سوخت و هوا وارد موتور خودرو گردد و این تغییر در میزان ورودی هوا و سوخت به موتور خودرو نیازمند یک کنترلر و یا همان فرماندهنده که به آن ای سی یو میگویند میباشد.
البته ای سی یو به غیر از کنترل و فرماندهی موتور خودرو اعمال دیگری را نیز کنترل و مدیریت مینماید.
حال ای سی یو برای کنترل و مدیریت هر یک از عملکرد های موتور خودرو بر طبق یک اصول یا چهارچوبی عمل مینماید که به آن ها تیبل و یا همان جداول ای سی یو مینمایند.
تیبل ها و جداول ای سی یو حاوی مقادیری میباشند که به وسیله آن ها ای سی یو میتواند بر عملکرد موتور خودرو کنترل محافظت و یا اعمال تغییراتی داشته باشد.
این اطلاعات و دستورات و یا پروگرام بسته به نوع ای سی یو در یک جای ای سی یو ذخیره هستند و ای سی یو دائما این حافظه را رسد کرده و طبق این اطلاعات موتور خودرو را مدیریت مینماید.
اطلاعات و پروگرام ای سی یو بسته به نوع ای سی یو در یک آی سی به نام آی سی فلش و در بعضی از ای سی یو ها این اطلاعات در میکرو کنترلر به صورت هگزا ذخیره و در دسترس ای سی یو قرار دارد.
 
تصویر گوشه ای از اطلاعات موجود در آی سی فلش ای سی یو :

محتویات برنامه هگزا موجود در آی سی فلش ای سی یو

 
اطلاعات و تنظیمات موجود در آی سی فلش و یا میکرو کنترلر ای سی یو به صورت های عددی ، خطی و جدول وجود دارد.
معمول ترین اطلاعاتی را که تیونر تلاش بر بهبود آن ها دارد تا عملکرد موتور خودرو را بهبود و بر قدرت خودرو بیافزاید به صورت جداولی در لابلای فایل هگزای فلش ای سی یو می باشند.
 
مزایای ریمپ ای سی یو خودرو چیست ؟
ریمپ ای سی یو مزایای بسیار زیادی دارد ولی مهمترین مزایای آن شامل :
1-افزایش شتاب قدرت و سرعت نهایی خودرو
2-بهبود و از بین بردن 100 درصدر کپ کردگی و تنبلی اول حرکت خودرو مخصوصا در خودرو ها با دریچه گاز برقی که بیشتر با این مشکل مواجه هستند.
3-روان شدن سریع دور گیری و بهبود عملکرد موتور خودرو
4-تغییر کاتاف یا همان تغییر آر پی ام Rpm Limit 
5-تغییر ( افزایش یا کاهش ) محدودیت سرعت نهایی یا همان اسپید لیمیت Speed Limit خودرو
6-کاهش مصرف سوخت و افزایش نسبی شتاب خودروو کاهش میزان آلایندگی هوای خودرو ( بسته به نوع ریمپ )
و ......
ریمپ توسط چه کسی و چگونه انجام میگردد ؟
ریمپ توسط تیونر که همان متخصص پروگرام نویس حرفه ای ای سی یو خودرو می باشد انجام می پذیرد.
تیونر یا همان پروگرام نویس خودرو با دانشی که از ای سی یو های مختلف خودرو ها و برنامه های آن ها و نقاط قوت و ضعف هر برنامه دارد می تواند با رجوع ، مشاهده و تبدیل فایل برنامه آی سی فلش یا میکرو کنترلر ای سی یو جداول مورد نیاز جهت بهبود عملکرد موتور خودرو را شناسایی و استخراج نماید و با علم و تجربه ای که دارد شروع به تغییرات در آن جداول جهت افزایش بازده خودرو  و بهبود عملکرد آن نماید.
در زیر میتوانید چندین جدول مهم که توسط تیم ما شناسایی و استخراج شده و به ارتقاء آن ها در زمان ریمپ ای سی یو می پردازیم مشاهده نمایید.

جداول قابل ریمپ ای سی یو بوش ام ای ecu remap bosch me 7.4.4

 
 
 
مابقی اطلاعات این قسمت در حال تکمیل میباشد و طی چند روز آینده بارگزاری می گردد.
از صبر و شکیبایی شما متشکریم
 نظرات کاربران
 حسین | بیرجند | 0210...0911
سلام ،206تیپ 2بعضی موقع در شتاب گیری خیلی آرام دنده 2خودرو کم میاره سوال کردم میگن ایراد همه خودرو تیپ 2هست میگن واسه کانل سوخت ایراد داره ایا با این کار حل میشه مشکل
 پاسخ :

درود بله با ریمپ می توانیم برایتان عکس العمل پدال و دریچه گاز را عالی نموده تا خودرو کاملا از تنبلی در بیاید.

 محمد | اصفهان | 0343...0913
سلام میخواستم بدونم روی پارس اتوماتیک tu5 ریمپ جواب میده و چطوره؟ تاثیری روی تاخیر دریچه گاز داره؟
 پاسخ :

درود بله جواب میدهد و دور گیری خودرو را عالی می نماید.

 سعید | کرج | 
سلام.پارس XUM دارم.بعد از ریمپ قدرت‌و گشتاور به‌چند میرسه؟حساسیت پدال گاز رو هم میتونین تنظیم کنین؟ ماشینم دریچه گازش سیمیه.
 پاسخ :

درود حدود 10 تا 15 اسب به قدرتش افزوده شده و قدرت ایده عالی ایجاد می نماید بله میتوانیم کاری کنیم که زمانی که گاز میدهید سریع تر دور بردارد و عکس العمل خودرو بهتر شود البته توسط ای سی یو زیرا دریچه که به میزانی که گاز میدهید باز میشود فقط نیاز هست عکس العمل ای سی یو را برایتان بهتر نماییم.

 امیر | اهواز | 0056...0936
میخواستم نظرتون در مورد ecu.ssat بدونم و چگونه هست و میگن تعریف نداره
 پاسخ :

درود بله میتوان گفت برای شتاب یکی از لاکپشت ترین ای سی یو هاست البته می توان با ریمپ ای سی یو نتیجه خوبی از آن گرفت ولی بدون دستکاری ای سی یو تنبلی هست

 متین | اهواز | 4385...0901
سلام میخواستم بببینم مشکل کپ کردن ماشین تندر پلاس اتومات و همچنین دیر عوض کردن دنده و دیر شتاب گرفتن ماشین با ریمپ حل میشه یا نه ؟و همچنین رو قدرت ماشین هم تعصیر داره یا نه ؟
 پاسخ :

درود بله با ریمپ میتوانیم کپ اولیه حرکت و عکس العمل خودرو را به خوبی بهینه سازی نماییم و حدود 10 تا 15 درصد به قدرت خودرو بیافزاییم.

 Nima | 4677...0933
با سلام
ببخشید ریو هم قابل ریمپ هست؟
اگه هست هزینش چه مقدار می شه و خودتون انجام می دین؟
 پاسخ :

درود بله ریمپ ریو هم انجام میدهیم بسته هزینه از 350 تا 500 تومان

 مهرداد | بابل | 7792...0911
سلام ریمپ پراید چقد هزینه داره
 پاسخ : سلام ۳۰۰ تا ۵۰۰
 مصیب | نوراباد ممسنی | 0874...0921
با سلام و خسته نباشید ۴۰۵tuf صفر دارم شتاب و سرعت اولیش خیلی کنده ecuان مدل زیمنس کروز هست در ضمن مصرف سوختشم بالاهستش برای رفع این مشکلات چه راه حلهایی پیشنهاد میکنید  باتشکر از سایت خوبتون
 پاسخ : سلام با ریمپ هم شتابتون افزایش میدهیم هم مصرفتونو کاهش میدهیم‌.
 علی | کرمان | 9683...0913
سلام ببخشید درمورد ای سی یو مدل ssatروی۴۰۵دوگانسوزمیشه قدرت وسرعتش زیاد بشه
 پاسخ :

سلام بله با ریمپ ای سی یو میتوانید به هدف خود دست یابید.

 رامین | شیراز | 5869...0930
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم روی ۲۰۷ اتومات جدید که کروز هست تغییر شتاب محسوسه و چه شتابی میده
 پاسخ :

سلام بله و کاملا


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5

  این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد کروز crouse sim2k-34 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو کروز crouse sim2k-34 میباشد.
  ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  noscar
  ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5 ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو زیمنس کروز کانتیننتال crouse sim2k-34 پژو 206 پارس slx 405 tu5 - by , 2016/10/14
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram