نصب توربوشارژر بروی انواع خودروی و سواری / آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای 


آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای

این پکیج آموزشی شامل کلیه مراحل و اصول و نکات و نصب توربو بروی انواع خودرو ها به صورت حرفه ای میباشد. شما با خرید و مطالعه این پکیج بدون هیچ اطلاع قبلی به راحتی میتوانید بروی هر خودرویی توربو را به صورت اصولی نصب نمایید 100% تضمینی

1,500,000 تومان
آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای


آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ایآموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای
این پکیج آموزشی شامل کلیه مراحل و اصول و نکات و ترفند های نصب توربو بروی انواع خودرو ها به صورت حرفه ای میباشد. شما با خرید و مطالعه این پکیج بدون هیچ اطلاع قبلی به راحتی میتوانید بروی هر خودرویی توربو را به صورت اصولی نصب نمایید 100% تضمینی
آیا شما نمیدانید که برای نصب توربو بایستی از کجا شروع بنمایید و یا اینکه چه کار هایی را انجام دهید و هر کار را به چه صورت انجام دهید و یا اینکه از مشکلات ایجاد شده ناشی از نصب ناصحیح توربو استرس دارید و یا اینکه از مکانیک خودرو اطلاع جامعی ندارید ؟
این پکیج آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای دقیقا تنها و بهترین راه برای شما بوده.
 
پکیج آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها چه چیز هایی را آموزش میدهد ؟
1-به شما کاملا میگوید که برای نصب توربو شارژر بروی خودرو و یا ماشین چه اقداماتی را انجام و از کجا شروع به استارت پروژه توربو نمایید.
2-به شما میگوید که نصب توربو شارژر به صورت اصولی بروی خودرو شامل چه قطعاتی و مراحلی میشود.
3-به شما آموزش میدهد که هر یک از قطعات کیت توربو را به چه صورت نصب نمایید.
4-به شما علم اضافه بار را می آموزد که بدانید که با وجود نصب توربو بروی خودرو و افزایش شتاب خودرو فشاری به موتور خودرو نیاید.
5-به شما می آموزد که چگونه توربو را به خودرو مچ کنید تا خودرو روان تر کار کرده و با توربو تطبیغ پیدا نماید.
6-به شما آلارم های مضر توربو را می آموزد که در صورتی که مشکلی در مراحل انجام شده شما رخ داده است سریعا پیش از اینکه بخواهد به موتور ماشین و خودرو صدمه ای وارد نماید سریعا متوجه آن شده و با رفع آن جلوگیری از آمدن فشار به موتور خودرو و خراب شدن آن نمایید.
 
دلیل جمع آوری طراحی و ساخت پکیج آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای توسط ما به چه دلیل بوده است.
شرکت بهمنش نوین این افتخار را دارد که سالیان سال با تلاش ویژه تک تک افراد آن و متخصصان حرفه ای خود بتواند تمام ترفند های نصب توربو و موفقیت در نصب و راه اندازی توربو بروی کلیه خودرو ها را کسب کرده و تمایل دارد توسط این پکیج بتواند این اطلاعات و تجارب را در اختیار تمام دوست داران نصب توربو بروی خودرو بگذارد. زیرا متاسفانه در حال حاظر حتی خیلی از کسانی که مدعی حرفه ای بودن در امر نصب توربو میباشند نیز هیچگونه اطلاعات اصولی و حرفه ای از آین موضوع ندراند زیرا نصب توربو شارژر بروی خودرو محدود به نصب یک اینتر کولر و سوپاپ تخلیه نمیباشد و در نصب توربو شارژ بایستی خیلی از پارامتر های دیگر نیز در نظر گرفته و اعمال شوند در غیر اینصورت در آینده ای نه چندان دور موتور خودرو سریعا خراب شده و یا آن کارایی ایده عال خود را پوشش نمیدهد.
 نظرات کاربران
 حسین | تهران | 3914...0938
سلام پژو2000 دارم کاربراتی توربو روش نصب میشه هزینش چقدر ممنون
 پاسخ :

درود بله نصب میشود ولی هزینه بیشتر میشود زیرا خودرو بایستی انژکتور نیز شود.

 حسین | رودبار | 8397...0911
سلام.هزینه ی دوره های حضوریتون چقدره؟
 پاسخ :

درود دوره حضوری نداریم همگی به صورت ویدیو آماده و برایتان ارسال میشوند.

 میثم | اردکان یزد | 9606...0910
با سلام دوره آموزشی حضوری هم دارید . تشکر

 پاسخ :

درود بله و در حدود 4 5 روز زمان میبرد.

 فرشاد | بجنورد | 
سلام من یک روآ 86 دارم می خواستم بدونم کدوم مدل سوپر شارژ ها روش نصب میشن و قیمتش چقدر میشه و باید برای نصب کجا ببرم
 پاسخ : سلام هم توربو شارژر میتوانید نصب کنید هم سوپر شارژر اگر بخواید سوپر شارژر نصب کنید با هزینه های نصبش حدود ۵.۵ میلیون میشود و نصبش کار مکانیک میباشد.
 ابراهیم |
سلام ببخشید این محصول را می توان با سوپر چارجر با هم بر روی یک خودرو بست؟ 
 پاسخ : سلام این محصول نیز این پکیج آموزشی نصب توربوست.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای

  این پکیج آموزشی شامل کلیه مراحل و اصول و نکات و نصب توربو بروی انواع خودرو ها به صورت حرفه ای میباشد. شما با خرید و مطالعه این پکیج بدون هیچ اطلاع قبلی به راحتی میتوانید بروی هر خودرویی توربو را به صورت اصولی نصب نمایید 100% تضمینی
  آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای
  noscar
  آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 1,500,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  آموزش جامع و راهنمای کامل نصب توربو شارژربروی تمامی خودروها به صورت حرفه ای - by , 2017/02/28
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram