ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9 


ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9

ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی samand Bosch Me 7.4.9 remap

300,000 تومان
ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9


افزودنی های اختیاری
 مابه التفاوت ریمپ بیسیک با فول و انجام فول ریمپ  200,000 تومان


ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی   samand Bosch Me 7.4.9 remap


1-برداشت تاخیر پدال گاز و سریع و گوش به فرمان نمودن دریچه گاز و سریع نمودن عکس العمل دریچه گاز نسبت به پدال و رفع کپ اولیه حرکت خودرو :
همانطور که میدانید یکی از مشکلات عمده خودرو های دریچه  گاز برقی تاخیر در باز شدن دریچه گاز یا همان کپ اولیه حرکت میباشد که در مقایسه با خودرو های دریچه گاز سیمی دریچه گازشان دیرتر و با تاخیر نسبت به پدال گاز عکس العمل نشان داده که یکی از عمده دلایل نارضایتی مردم از این گونه خودرو ها می باشد که در این خصوص میتوانیم به یکی از شایع ترین خودرو هایی که با این مشکل روبرو هستند مثل سمند ای اف سون دریچه گاز برقی با ای سی یو بوش ام ای 7.4.9 نام برد که در این خصوص شرکت تقویت خودرو بهنوین این افتخار را دارد تا با ارتقاء و بهبود جدوال دریچه گاز برقی این تاخیر را کاملا برداشته و خودرو را فوق العاده تیز و گوش به فرمان نماید.
 
2-تغییر ( کاهش و یا افزایش ) کاتاف خودرو و یا افزایش سرعت کاتاف ( کاتاف رگباری ) یا کاهش سرعت کاتاف :
شرکت تقویت خودرو بهنوین بدون دستکاری ای سی یو خودروی شما و بدون دستکاری قطعات سخت افزاری ای سی یو مانند کریستال میتواند کاتاف خودروی شما را به میزان دلخواه شما تنظیم نماید و یا اینکه میتواند سرعت کاتاف زدن خودرو را تغییر داده و در واقع فاصله دامنه نقطه کات و استارت موتور خودرو را کاهش یا افزایش دهد.
 
3-تغییر ، کاهش و یا افزایش دور آیدل خودرو :
یکی دیگر از مسایلی که کمتر مورد نیاز میباشد تغییر دور آیدل خودرو میباشد که بیشتر مورد استفاده خودروهایی که میل سوپاپشان را تغییر و میزان لیفت و یا دیووریشن میلسوپاپشان نسبت به میل سوپاپ فابریک بیشتر است و میخواهند خودرو را روشن نگه دارند مورد استفاده میباشد که شرکت تقویت خودرو بهنوین میتواند دور آیدل خودروی شما را بر طبق در خواست شما از 760 تا 800 که رنج نرمال آن است افزایش و کاهش دهد.
تذکر: این آپشن بهتر است برای خودروهای شهری و فابریک مورد استفاده قرار نگیرد زیرا به دلیل اینکه در صورت کاهش دور آیدل موجب کمتر روغنکاری شدن موتور خودرو به دلیل پایین آمدن دور موتور و کاهش فشار روغن و کاهش عمر موتور میگردد و در صورت افزایش دور آیدل موجب داغ تر شدن موتور خودرو و بیشتر کار نمودن دور کند فن رادیات و ایجاد اضافه بار دائم بروی دینام ، سیم کشی خودرو و خود فن رادیات میگردد.
 
4-تغییر کاهش و یا افزایش دمای فن دور کند و تند خودرو :
برخی از افراد به دنبال تغییر و یا کاهش فن دور کند و یا تند خودروشان میباشندکه در این خصوص تقویت خودرو بهنوین میتواند دور فن کند و تند خودرو شما را به میزان دلخواه شما تنظیم نماید ولی در این خصوص توجه داشته باشید که کاهش دمای فن دور کند و تند همواره مضرات بیشتری نسبت به منافع آن دارد و یکی دیگر از  باور های اشتباهی که برخی از افراد دارند این است که میگویند زمانی که دمای خودرو افزایش میابد شتاب خودرو کاهش میابد که در واقع این مطلب حقیقت دارد ولی مشکل کاهش شتاب از افزایش دمای موتور خودرو نبوده و به عوامل دیگری بستگی دارد که به شفاف سازی آن در این قسمت میپردازیم.
الف-کلا اساس کار ای سی یو ها این است که پاشش را بر اساس دمای موتور نیز تنظیم مینمایند و هر چه دمای موتور افزایش میابد میزان پاشش سوخت را کاهش میدهند و در واقع شما به دلیل کاهش پاشش سوخت توسط ای سی یو دچار افت قدرت و کاهش توان خودرو میشوید نه به دلیل خود افزایش دمای موتور خودرو که به وسیله ریمپ و ورود هوای خنک تر به موتور خودرو توسط نصب کیت مکش هوای خنک میشود کاری کرد که ای سی یو با افزایش گرما کمتر سوخت را محدود نموده تا از شتاب خودرو نکاهد.
ب-در صورتی که دمای کارکرد فن کند و تنر خودرو را کاهش دهید باعث میشود که فن زمان بیشتری کار کرده و یا دائما در حال کار بوده که این مورد فشار زیادی را بروی سم کشی خودرو و دینام و خود موتور فن خواهد گذاشت که میتواند عمر مفید این قطعات را شدیدا کاهش داده و شما را در این باره با مشکل مواجه سازد.
ج-موتور هر خودرو با دمایی که کارخانه به صورت فابریک بروی ای سی یو تعریف نموده مچ میباشد و در آن دماهاست که تلورانس موتور خودرو در بهترین وضعیت خود قرار دارد و در صورتی که این نظم را بر هم بزنید اصطحلاک موتور خودرو افزایش یافته و موتور خودرو سریع تر فرسوده میشود که در این خصوص این مورد را بیشتر شفاف سازی نموده تا شما بهتر بتوانید به درک این موضوع پی ببرید.
همانطور که میدانید بر اثر حرارت و گرما فلزات متورم تر شده و حجمشان در حد کمی افزایش میابد که در این خصوص در صورتی که دمای موتور بر طبق دمای ست شده طراح و سازنده موتور خودرو باشد باعث میشود که تورم پیستون و بزرگتر شدن بلوکه سیلندر که در واقع پیستون در آن بالا و پایین میشود به میزانی باشد که تلورانسی که بایستی بین پیستون و بلوک رعایت شود بر هم نخورد و زمانی که شما دمای کارکرد موتور را کاهش میدهید عملا پیستون به دلیل اینکه جنسش آلومینیومی است و کوچکتر است گرمای انفجارات درون سیلندر را گرفته و به همان میزان قبل تورم مینماید ولی بلوک سیلندر به دلیل اینکه کمتر گرم شده کمتر متورم شده و کیپ تر شده و باعث میشود دیگر پیستون روون در آن حرکت ننموده و کمی با فشار بیشتر و اصطکاک بیشتری شروع به حرکت نماید که در واقع در این حالت باعث بروز خط هایی در درون بلوک سیلندر خودرو شده که به مرور زمان موجب خراب نمودن بلوک و روغن سوزی و یا شکستن رینگ پیستون خودرو میگردد.
پیشنهاد : توجه فرمایید که برای افزایش کارایی موتور خودرو و یا همان افزایش شتاب خودرو بهتر است تغییری در دمای کارکرد دور کند و تند موتور ندهید و فقط کافیست ریمپ را نزد شرکت های حرفه ای تیون آپ و ریمپ خودرو بدهید.
 
5-ادونس تر نمودن جرقه زنی خودرو و تقویت جرقه زنی :
یکی از عوامل مهم دیگری که برای افزایش شتاب خودرو تاثیر چشمگیری دارد میزان ادونس بودن جرقه زنی خودرو میباشد که این مبحث نیز بسیار بایستی با دقت و مهارت و توسط متخصصین حرفه ای این امر انجام شود زیرا ادونس جرقه برای هر موتور و در هر دور و هر میزان فشار هوا متفاوت است که در اینخصوص تقوست خودرو بهنوین با تجربیات و علم خود میتواند جدول جرقه خودروی شما را به بهترین میزان ممکن ارتقاء داده و شتاب و گشتاور خودروی شما را به میزان قابل توجعهی افزایش دهد علی الخصوص در سربالایی ها و زمان هایی که خودرو سنگین و بی جان میشود آن کاهش بسیار کمتر بوده و خودرو پر توان تر حرکت مینماید.
.
.
.
اطلاغات این قسمت طی چند روز آینده تکمیل میگردد.
 نظرات کاربران
 امیر | تهران | 0372...0912
سلام.من سورن معمولی ef7 کلاس 11 دارم
میخواستم کات آف اونو بردارم و شتابش را هم افزایش دهم
واینکه خودرو خیلی در حالت معکوس کپ دارد
سپاسگزارم،شماره تماس و آدرس لطفا
 پاسخ :

درود بله انجام می دهیم شماره ما 09175010088

 اسماعیل | Saravan | 2387...0911
سلام
خسته نباشین
آیا میشه رو پراید نصب کرد؟
 پاسخ :

درود بله پراید را نیز ریمپ می نماییم.

 ﻋﺒﻴﺪ | ﻛﺮﻣﺎﻧﺸﺎﻩ | 3364...0918
ﺩاﺩاﺵ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﻣﺎﺷﻴﻨﻤﻮ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﻨﻢ اﺩﺭﺳﺘﻮﻧﻮ ﻣﻴﺪﻳﺪ
 پاسخ :

درود آدرسمان پایین وبسایتمان میباشد.

 مهدی |
سلام من سورن توربو دام تازگی هنگام گاز دادن تا اخر ماشین یه کم ریپ میزنه دلیلش چیه؟شما میتونید درستش کنید ؟
 پاسخ :

درود بله میتواند از توربو و یا برنامه ای سی یو باشد. بله اگر مشکل از توربو نباشد با ریمپ ای سی یو می توانیم این مشکلو حل کنیم.

 محمد | شیراز | 6794...0917
سلام. من دنا پلاس توربو دارم. 1500 راه رفته احساس می کنم افت توان پیدا کرده می خواستم تست بشه. اگه مشکلی نبود ریمپ کنید. ادرس شما را ندارم. با تشکر

 پاسخ :

درود آدرس در پایین وبسایتمان میباشد.

 مهدی | خرم‌آباد  | 0897...0912
سلام آیا امکانش هست که فقط کات آف رو تغییر داد چونکه بنظرم از همه موارد ضروری تر هست.
و سئوال دوم اینکه آیا شما چیزی شبیه برنامه ای‌سی‌یو رو تغییر میدید
و در آخر آیا بعداز تغییر برنامه اگر چنانچه خودرو نیاز به دیاگ داشت مشکلی پیش نمیاد
 پاسخ :

درود بله کاتاف و تمامی مقادیر دیگر ای سی یو قابل تغییر می باشد بله برنامه فابریک خود ای سی یو ارتقاء داده میشود خیر شما میتوانید خیر هیچ گونه مشکلی به وجود نمی آید.

 محمد | اصفهان | 9200...0935
سلام.ببخشید 2 تا سوال داشتم.
اول اینکه بهترین ریمپ ای سی یو برای سورن توربو کدام است؟
دوم این که توربو سورن را که از دور موتور 2000 وارد مدار میشه و تا 5500 هست را میشه بیشتر کرد یا نه؟
 پاسخ :

درود ریمپ فول برایتان می توانیم انجام دهیم و تاثیر بسیار خوبی دارد بله میتوان دور عملکرد توربو را بیشتر نمود.

 علیرضا | عنبراباد | 0987...0913
سلام لیست نماینگی نصب ریمپ بر روی خودرو برامون بذاری ممنون میشم جنوب کرمان هستم نمیدونم نزدیکترین جا کجا مراجعه کنم
 پاسخ :

سلام ما شهر شیراز هستیم بایستی هماهنگ کنید تشریف بیارید شیراز براتون انجام بدیم.

 احسان | کردستان | 8863...0918
سلام خسته نباشید
با برداشتن کاتاف ، سیستم توربو تا چه دور موتوری فعال میشود؟
مثلا تا دور موتور ۷ گاز بخوره ، تا دور موتور ۷ توربو فعال میماند؟
 پاسخ :

سلام بله تا هر دوری که بخواید توربو فعال مینماید و خودرو شتاب خود را حفظ مینماید.

 سعید | مشهد | 
سلام برای ECU های ساژمی s2000 نمیشه کاری کرد؟اخه تو لیست ecu هاتون نداریدش
 پاسخ : سلام بله ساژم اس ۲۰۰۰ رو هم ریمپ میکنیم بله در سایت هنوز وقت نشده مطلبشو درج کنیم ولی کارشو انجام میریم.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9

  ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی samand Bosch Me 7.4.9 remap
  ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9
  noscar
  ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9 ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ سورن توربو شارژ با ای سی یو بوش Soren Ef7 Turbo Bosch me 7.4.9 - by , 2017/10/12
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram