ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit 


اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit

محدودیت سرعت خودرو یکی از مواردی است که برای ایمنی بیشتر سرنشینان خودرو و خودرو های مجاورتوسط کارخانجات خودرو سازی بروی ای سی یو خودرو اعمال میگردد.

300,000 تومان
اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit


اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limitاعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit


محدودیت سرعت خودرو یکی از مواردی است که برای ایمنی بیشتر سرنشینان خودرو و خودرو های مجاور توسط کارخانجات خودرو سازی بروی ای سی یو خودرو اعمال میگردد.
به دلیل توجه روز افزون کارخانجات خودروسازی به ایمنی خودرو و تلاش برای بهبودو جلوگیری از خطرات و تصادفات رانندگی محدودیت سرعت را بروی بیشتر خودروهای جدید اعمال نمودند تا بتوانند از خطرات ناشی از سرعت های بالا که همواره خطراتی را برای خود خودرو و سرنشینان آن و هم برای خودرو های مجاور ایجاد مینماید جلوگیری نموده.
همواره هر خودرو از لحاظ تعادل و سیستم تعلیق و ترمز و محکمی بدنه با هم متفاوت بوده و کارخانجات خودرو سازی نیز محدودیت سرعت را بر اساس تعادل استحکام و عوامل دیگری برای هر خودرو در نظر گرفته و بروی آن اعمال مینمایند.
لذا هر گونه افزایش و یا برداشت محدودیت سرعت بسیار خطرناک بوده و میتواند منجر به حوادث خطرناک و غیر قابل برگشتی شود در همین راستا تیونینگ بهنوین به هیچ عنوان به شما در راستای برداشت و افزایش آن به هیچ عنوان پیشنهاد ننموده و به شما اخطار میدهد که به هیچ عنوان این عمل را انجام نداده زیرا خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت.
یکی از دلایلی که ما این مبحث را در این قسمت شفاف سازی نمودیم مزایای آن است که میتوان با کاهش محدودیت سرعت از روی 160 و 180 و یا 200 که خودرو ها در حالت طبیعی خود داشته به مقدار 110 و یا هر مقدار دیگر میتوانید خودروی فرزند خود را محدود نموده تا بتوانید خطرات تصادفات را کاهش و بیشتر از فرزند خود محافظت کنید و یا حتی میتوانید خودروی خود را بروی 110 محدودیت بگذارید که در صورتی که زمانی در جاده در حال رانندگی هستید در صورتی که توجهی به کیلومتر خودرو ندارید سرعت بیش از 110 و یا 120 که محدودیت بروی آن تنظیم شده بیشتر نگردد و موجب جریمه شدن توسط دوربین ها پلیس نشوید لذا محدودیت سرعت هم برای خودرو های نوجوانان مناسب هست هم برای خودرو های عموم مردم و هم تاکسی هایی که در یک خط و بین دو شهر در حال حرکتند روزانه دیگر نیازی به کنترل زیاد کیلومتر و نگاه کردن متوالی به سرعت خودرو ندارند.
 نظرات کاربران

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit

  محدودیت سرعت خودرو یکی از مواردی است که برای ایمنی بیشتر سرنشینان خودرو و خودرو های مجاورتوسط کارخانجات خودرو سازی بروی ای سی یو خودرو اعمال میگردد.
  اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit
  noscar
  اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  اعمال و تغییر محدودیت سرعت بروی ای سی یو انواع خودرو Ecu Speed Limit - by , 2017/10/13
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram