توربو شارژر ، اینتر کولر ، جنت ، بست و قطعات دیگر / کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit 


کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit

این کیت ناس اورجینال ساخت بهترین و قدرترین شرکت تولید کیت های نیتروس به نام نایتروس اکسپرس میباشد که به همراه کلیه متعلقات موجود در عکس و کپسول بزرگ 15lb به فروش میرسد.

42,000,000 تومان
کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit
اتمام موجودی انبار

کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kitکیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kitکیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kitکیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit


کیت های نایتروس اوکساید یکی از بهترین و راحت ترین پکیج های افزایش شتاب در صنعت تقویت و تیونینگ امروزه خودرو بوده و با ساده ترین روش و بدون انجام تغییرات خاصی میتوان آن ها را بروی خودرو نصب نمود.


کیت های نایتروس در دو حالت تر و خشک ( WET & DRY ) تولید و به بازار عرضه میشوند.
در مدل خشک کیت ناس فقط گاز ناس را به موتور خودرو وارد نموده پس لذا این مورد فقط بروی خودرو هایی نصب میشود که ای سی یوهای تنظیمی و ادجاستبل با قابلیت ساپورت ناس دارند تا به وسیله ای سی یو در زمان پاشش ناس سوخت بیشتری از انژکتور ها پاشیده شده تا متناسب با هوای ورودی سوخت بیشتری پاشیده و قدرت خودرو را بالا ببرد.
 
ولی در مدل های تر مانند این کیت در زمان پاشش ناس توسط نازل کیت ناس سوخت متناسب و بیشتری نیز از نازل پاشیده شده تا نیاز ضروری به متصل شدن به ای سی یو ادجاستبل نداشته و براحتی بتوان این کیت را حتی بروی خودرو های تمام فابریک و با ایسیو فابریک نیز نصب نمود و شما میتوانید یک دکمه فشاری در قسمتی از خودرو خود نزدیک به راننده تعبیه نموده تا در زمان هایی که میخواهید توان خودرو بالا رود با فشردن آن دکمه کیت ناس را فعال نمایید یا در صورتی که ایسیو تنظیمی دارید میتوانید  فرمان پاشش را از ایسیو بگیرید که در چه زمانی وارد عمل شود.
 
یکی از مزیت های این کیت نایتروس سایز بزرگ کپسول آن میباشد که حاوی نایتروس اکساید بیشتری بوده و به راحتی و به زودی مخزن آن تخلیه نمیشود. سایز مخزن این کیت 15LB میباشد.
 
این کیت NOS نازل ها در سایز های مختلفی دارد که با نصب هر یک از آن ها بسته به سایز نازل میتوانید افزایش قدرتی بین 25 تا 150 اسب بخار علاوه بر قدرت قبلی خودرو از آن انتظار داشته باشید
 
این کیت ناس اورجینال بوده و ساخت بهترین شرکت تولید کیت های نایتروس به نام نایتروس اکسپرس آمریکا ( NITROUS EXPRESS ) میباشد. به همراه کلیه متعلقات موجود در عکس و کپسول بزرگ 15lb به فروش میرسد.
 نظرات کاربران

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit

  این کیت ناس اورجینال ساخت بهترین و قدرترین شرکت تولید کیت های نیتروس به نام نایتروس اکسپرس میباشد که به همراه کلیه متعلقات موجود در عکس و کپسول بزرگ 15lb به فروش میرسد.
  کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit
  noscar
  کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 42,000,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  کیت ناس ، نایتروس اوکساید وت اورجینال Nitrous Oxide Nos Nx Wet Kit - by , 2022/03/04
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram