چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip 


سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip

سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.

110,000 تومان
سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip


سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس
 
سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.
 
سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب ( پاور ریس چیست ؟) :
این چیپ چهار سیم دارد و بروی مپ سنسور و یا دریچه ورودی هوای موتور خودرو بسته شده و می تواند قدرت موتور خودروی شما را 7 اسب بخار افزایش دهد.
این چیپ در دو مدل قدیم و جدید در بازار عرضه میگردد که ما فقط مدل جدید و با کیفیت تر آن را بفروش میرسانیم.
بهبود کپ کردگی خودرو افزایش شتاب خودرو و افزایش گشتاور خودرو از جمله مزایای این چیپ می باشد.
کسانی که تیونینگ چیپ دراگون بروی خودروی آن ها نصب نمی شود و یا بدلیل خراب بودن مپ سنسور و یا سنسور اکسیژن شتاب خودرویشان کم شده است و بدلیل مشکل در سنسور ها چیپ تیونینگ دراگون نمی تواند به صورت بهینه ای اثر بخش باشد می توانند از این چیپ استفاده نمایند.
حتی شما می توانید برای بیشتر شدن شتاب و قدرت خودرویتان این چیپ را به همراه تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیئ رایزین ببندید.
نصب این چیپ نیز ساده بوده و راهنمای نصب را به همراه محصول برایتان ارسال می نماییم.
 
راهنمای نصب سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو :
 
1-نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 رانا و پرشیای موتور TU5 :
نصب سوپر چیپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 بروی سنسور فشار هوای منیفولد که همان MAP امکان پذیر می باشد که شامل 4 رشته سیم میباشد که بروی سوکت مپ سنسور به ترتیب هر کدام از سیم ها از 1 تا 4 شماره گذاری شده اند و خود سوپر چیپ پاور ریس نیز 4 عدد سیم دارد که شامل دو سیم سفید و دو سیم مشکی می باشد. شما هر 4 سیم مپ سنسور خودرو را بدون قطع کردن یا چیدن به وسیله حرارت روکش آن را بردارید و سیم های پاور ریس را به ترتیب رنگ یکی در میان بروی سیم مپ سنسور خود می پیچید و هر کدام را به خوبی چسب برق می زنید تا به هم اتصال ننمایند مثال دو سیم سفید پاور ریس را یکی به سیم شماره یک مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره سه مپ سنسور و دو سیم مشکی را یکی به سیم شماره دو مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره چهار مپ سنسور نصب نمایید. و وقتی به سوکت مپ سنسور نگاه میکنید بایستی سیم های پاور ریس یک رنگ در میان نصب شده باشند مثال (سفید-مشکی-سفید-مشکی)

 

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی مپ سنسور پژو 206 :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی مپ سنسور پژو 206

 
2-نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودروهای پراید Pride و سمند Sanamd و پارس Pars و پی کی PK و ال نود L90 و پیکان Peykan و دوو Daewoo :
نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودروهای پراید Pride و سمند Sanamd و پارس Pars و پی کی PK و ال نود L90 و پیکان Peykan و دوو Daewoo بروی دو سنسور موقعیت دریچه گاز TPS و استپر موتور امکان پذیر می باشد برای نصب ابتدا دو سیم سفید دستگاه را به سیم سنسور موقعیت دریچه گاز که سه سیم دارد و به سیم های شماره یک و سه وصلل میکنیم یعنی دو سیمی که در اطراف است و به سیم وسط دستی نمیزنید و دو سیم مشکی سوپر چیپ پاور ریس را به سیم های A و C سنسور استپر موتور که 4 سیم دارد متصل می نماییم لطفا هرگز سیم های سنسور ها را نچینید و برای برداشتن روکش آن و نصب سیم سوپر چیپ پاور ریس از حرارت دادن آن استفاده نمایید.  

 

 عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی پژو 405 و پراید

 

  عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور استپر موتور پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور استپر موتور پژو 405 و پراید

 

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور موقعیت دریچه گاز پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور موقعیت دریچه گاز پژو 405 و پراید

 

سنسور موقعیت دریچه گاز

 
 نظرات کاربران
 سید | کرمان | 6080...0913
سلام آیا این محصول روی مزدا 3-هم نصب میشه ؟
 پاسخ : سلام بله نصب میگردد
 محمدرضا | گلستان | 5997...0903
باسلام.ودرود این قطعه بر روی سورن توربو نصب میشه مرسی
 پاسخ : سلام خیر قربان به جای این محصول میتوانید تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش را خریداری و نصب نمایید و یا اینکه ای سی یو خودرو را بفرستید برایتان ریمپ و ارتقاء دهیم.
 داود | تبریز | 6558...0914
با سلام.من از چیپ دراگون برای 206 مدل 83 استفاده میکنم و واقعا عالی شده و حتی به دوستم که زانتیا داره واسه اونم خریدیم الان اونم خیلی راضیه..اگه من بخوام چیپ دراگون خریداری شده رو روی جک جی5 اتومات نصب کنم موردی که نداره؟و همچنین پاورریس از کدام نوعش واسه مپ سنسور استفاده میشه کرد...ممنون از زحماتتون
 پاسخ :

درود قربان بله بروی خودروی جک نیز میتوان نصبش نمود شما کافیست چیپ را از اول طبق راهنمای نصب بروی خودروی جک نصب و ریست نماییدولی محصول پاور ریس بروی خودروی جک نصب نمیگردد.

 آرش | شیراز | 4235...0936
سلام روی 207 با دریچه برقی تغییری ایجاد میکند ؟
 پاسخ :

درود بله قربان هم نصب میشود و هم تاثیر خیلی خوبی دارد

 فرید | زنجان | 
سلام روی 405 glx نصب میشه؟
 پاسخ : درود خیر فقط روی انژکتورها نصب میگردد.
 رضا | رشت | 6588...0939
سلام من تيبا دارم - تيبا مپ سنسور داره اما نمي دونم نحوه نصبش چطور هست كه اين مورد رو خريداري كنم لطفا راهنمايي نماييد
 پاسخ : درود برای تیبا بروی سنسور دریچه گاز و استپر موتور نصب میگردد.
 بهزاد | كرج | 2321...0920
با سلام به اميد خدا من شنبه اين مدل به همراه دو وسيله ديگه ميخوام سفارش بدم ولي متاسفانه هنوز روش نصبشو متوجه نشدم شما تو توضيحات فرموديد سيمهاي سفيد بايدبه دريچه گاز كه سه سيم داردنصب شود ولي تو عكس خودتون سيمهاي سفيدو به چهار سيم وصل كرديد ولي تو توضيحات فرموديدكه بايد سيمهاي مشكي به اون چهارتا سيم وصل بشن به همين خاطر من كامل گيج شدم وميترسم بعداز خريد از عهده نصبش برنيام.ممنون از راهنمايهاتون با تشكر.
 پاسخ : درود قربان هر دو سیم یک رنگ برای یک سنسور باید نصب شود ولی فرقی نمیکند که دو سیم مشکی برای استپر نصب نمایید یا دریچه گاز اگر نیاز به عکس های بیشتری جهت نصب دارید به تلگرام شماره ایرانسل پایین سایتمون پیام بدید برایتان عکس های بیشتری ارسال نماییم.
 بهزاد | کرج | 2321...0920
با سلام ایا بخوام رایزن اسپارک چیپ وکیت تقویت جرقه ریس خریداری ونصب کنم بازم لازمه سوپرچیپ پاور ریس نصب کنم یا خیر من رایزن بنفش وچیپ دراگون نصب کردم راه دیگه ای برای تقویت سرعت وشتاب خودرو بدون ریمپ کردن ای سی یو وجود داره چون مسیر دوره ونمیتونم ای سی یورو بفرستم خدمتتون .
 پاسخ : درود گار تقویت جرقه ریس رایزین اسپارک و سوپر چیپ پاور ریس متفاوت میباشد و شما میتوانید هر دو را نصب نمایید و برای خودروی شما همین تقویت جرقه و پاور ریس و رگولاتور سوخت و کیت مکش هوا و هدرز میلاشد.
 کریم | تبریز  | 8639...0914
سلام چطوری تهیه کنیم
 پاسخ : درود با کلیک بروی دکمه خرید میتوانید خرید را انجام دهید
 hossein | اصفهان | 
سلام .وقت بخیر..خواستم بدونم ک میشه چیپ رایزین بنفش و پاور ریس و چیپ دراگون رو با هم نصب کرد؟مشکلی نداره؟ و اینکه مصرف سوختم با اینا میره بالا؟اگر میره بالا چیکار کنم ک بیاد پایین؟ممنونم
 پاسخ : درود بله میشود هر سه را با هم نصب نمود خیر قربان مصرفتونو بالا نمیبرد نگران نباشید.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip

  سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip
  noscar
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 100,000
  Product description: Customer reviews:
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip - by , 2015/11/02
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram