چیپ های افزایش شتاب ای سی یو و دیاگ تیونینگ / سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip 


سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip

سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.

110,000 تومان
سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip


سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chipسوپر چیپ پاور ریس
 
سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.
 
سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب ( پاور ریس چیست ؟) :
این چیپ چهار سیم دارد و بروی مپ سنسور و یا دریچه ورودی هوای موتور خودرو بسته شده و می تواند قدرت موتور خودروی شما را 7 اسب بخار افزایش دهد.
این چیپ در دو مدل قدیم و جدید در بازار عرضه میگردد که ما فقط مدل جدید و با کیفیت تر آن را بفروش میرسانیم.
بهبود کپ کردگی خودرو افزایش شتاب خودرو و افزایش گشتاور خودرو از جمله مزایای این چیپ می باشد.
کسانی که تیونینگ چیپ دراگون بروی خودروی آن ها نصب نمی شود و یا بدلیل خراب بودن مپ سنسور و یا سنسور اکسیژن شتاب خودرویشان کم شده است و بدلیل مشکل در سنسور ها چیپ تیونینگ دراگون نمی تواند به صورت بهینه ای اثر بخش باشد می توانند از این چیپ استفاده نمایند.
حتی شما می توانید برای بیشتر شدن شتاب و قدرت خودرویتان این چیپ را به همراه تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیئ رایزین ببندید.
نصب این چیپ نیز ساده بوده و راهنمای نصب را به همراه محصول برایتان ارسال می نماییم.
 
راهنمای نصب سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو :
 
1-نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 رانا و پرشیای موتور TU5 :
نصب سوپر چیپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودرو 206 بروی سنسور فشار هوای منیفولد که همان MAP امکان پذیر می باشد که شامل 4 رشته سیم میباشد که بروی سوکت مپ سنسور به ترتیب هر کدام از سیم ها از 1 تا 4 شماره گذاری شده اند و خود سوپر چیپ پاور ریس نیز 4 عدد سیم دارد که شامل دو سیم سفید و دو سیم مشکی می باشد. شما هر 4 سیم مپ سنسور خودرو را بدون قطع کردن یا چیدن به وسیله حرارت روکش آن را بردارید و سیم های پاور ریس را به ترتیب رنگ یکی در میان بروی سیم مپ سنسور خود می پیچید و هر کدام را به خوبی چسب برق می زنید تا به هم اتصال ننمایند مثال دو سیم سفید پاور ریس را یکی به سیم شماره یک مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره سه مپ سنسور و دو سیم مشکی را یکی به سیم شماره دو مپ سنسور و دیگری را به سیم شماره چهار مپ سنسور نصب نمایید. و وقتی به سوکت مپ سنسور نگاه میکنید بایستی سیم های پاور ریس یک رنگ در میان نصب شده باشند مثال (سفید-مشکی-سفید-مشکی)

 

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی مپ سنسور پژو 206 :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی مپ سنسور پژو 206

 
2-نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودروهای پراید Pride و سمند Sanamd و پارس Pars و پی کی PK و ال نود L90 و پیکان Peykan و دوو Daewoo :
نصب  سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب بروی خودروهای پراید Pride و سمند Sanamd و پارس Pars و پی کی PK و ال نود L90 و پیکان Peykan و دوو Daewoo بروی دو سنسور موقعیت دریچه گاز TPS و استپر موتور امکان پذیر می باشد برای نصب ابتدا دو سیم سفید دستگاه را به سیم سنسور موقعیت دریچه گاز که سه سیم دارد و به سیم های شماره یک و سه وصلل میکنیم یعنی دو سیمی که در اطراف است و به سیم وسط دستی نمیزنید و دو سیم مشکی سوپر چیپ پاور ریس را به سیم های A و C سنسور استپر موتور که 4 سیم دارد متصل می نماییم لطفا هرگز سیم های سنسور ها را نچینید و برای برداشتن روکش آن و نصب سیم سوپر چیپ پاور ریس از حرارت دادن آن استفاده نمایید.  

 

 عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی پژو 405 و پراید

 

  عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور استپر موتور پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور استپر موتور پژو 405 و پراید

 

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور موقعیت دریچه گاز پژو 405 و پراید و ... :

عکس نصب سوپر چسپ پاور ریس افزایش شتاب بروی سنسور موقعیت دریچه گاز پژو 405 و پراید

 

سنسور موقعیت دریچه گاز

 
 نظرات کاربران
 مهدی | شیراز | 3982...0917
سلام.میشه اینو رو لیفان x60 استفاده کرد.چقدر تاثیر داره.
 پاسخ : درود خیر ولی بجای آن میتوانید تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش را خریداری و نصب نمایید
 اشکان | کرمان | 1599...0936
سلام.میخواستم ببینم باتوجه به اینکه من هدرزوفیلتر و شمع اریدیوم گذاشتم با وجود چیپ شتاب ۲۰۶رو میگیره ماشینم؟
 پاسخ : درود بله با نصب این چیپ شتاب خودروتون بهتر و تیزتر میشود.
 مهدی | تهران | 4672...0919
سلام جناب . خواستم ببینم این محصول روی خودروی دنا که دریچه گاز برقی دارد نصب میشود و مشکل دیر گاز خوردن آن برطرف میشود ؟؟؟ و یه سوال دیگه این کیت از چه طریق قدرت موتور را افزایش می دهد ؟؟ ممنون از شما
 پاسخ : درود بله تا حدودی مشکل دیر گاز خوری را کاهش میدهد مخصوصا اگر به همراه این محصول چیپ تیونینگ دراگون رو هم خریداری و نصب نمایید. فرمان گاز خوری را زودتر به ای سی یو مخابره مینماید.
 محمد | مشهد | 9172...0935
سلام خسته نباشین  من ماشینم لیفان 520 که جدیدا تو دنده 1 و 2 شتابش ضعیف شده و ارور سنسور اکسیژن داده که با تعویض سنسور بازم از شتاب اولیش راضی نیستم خواستم ببینم که چیپ دراگون و سوپر چیپ ... به ماشین من میخوره و جهت خرید حضوری تو مشهد چیکار میشه کرد
 پاسخ : درود برای خودروی شما نصب تیونینگ چیپ دراگون و رایزین بنفش فوق العاده عالی و نتیجه پخش خواهد بود و راضی کننده بایستی سفارش بدید براتون بفرستیم راهنمای نصب هم همراهش هست خودتون به راحتی میتوانید نصب نمایید.
 محمد | لاهیجان | 2898...0911
سلام.برای نصب سوپر چیپ هیچ مبدل یا رابطی ندارید که من مجبور نشم سیمهای فابریکی رو برش بدم.چون با این کار خودرو از گارانتی خارج میشه.
 پاسخ : درود مبدلی نداریم متاسفانه ولی خود سیم سیم ها روکش کلی دارد اگر روکششو پس بزنید و پایینتر بیاید عمل اتصال رو انجام دهید به چشم نمی آید و اگر زروزی هم بازش کردید و دوباره روکش کلی را بالا کشیدید کسی متوجه نمیشود که بخواهد از گارانتی در بیاید.
 امیر | بجنورد | 6016...0935
سلام آقا من اینو از شما خریدم میخواستم بدونم داخل کاپوت با اون حرارت زیاد موتور این سوپر چیپ خراب نمیشه؟
 پاسخ : درود خیر قربان خراب نمیشود.
 هادی | تبریز | 2237...0937
سلام میخواستم بدونم این محصول عمرش چقدره یعنی برامون چند سال کار میکنه  
 پاسخ : درود قربان حدود چند سالی به راحتی جواب میدهد.ما تا به حال خرابی در این کیت ها ندیده ایم
 مهدی | نیشابور | 833...9158
سلام  همراه محصول راهنمای نصب هم هست.اگه میشه یه عکس از مراحل نصب بر روی پراید ۱۳۲ زیمنس بزارید ممنون
 پاسخ : درود قربان به شماره تلگرام خط 09378470687 پیام دهید تا راهنمای نصب را برایتان ارسال نماییم.
 علیرضا | آبادان | 2414...0916
سلام برای خودرو سمند ef7 تکسوز دریچه گاز سیمی و ecu زیمنس قابل نصب هستش؟ مشکل دپی رو حل میکنه؟ اگر قابل نصب هست بر روی استپر موتور یا مپ سنسور؟ 
 پاسخ : درود بله بروی سمند های ef7 دریچه سیمی قابل نصب میباشد بروی استپر و سنسور دریچه گاز قابل نصب هست.
 آرش | شیراز | 5676...0917
باز هم سلام شاید یکی از ویژگی های سایت شما که ممکنه همه سایتی نداشته باشه پشتیبانی خوب و سریع هست که من تشکر میکنم شما گفته بودید روی موتور tu5 بر روی سنسور منیفولد نصب میشه میشه بگید این سنسور دقیقا کجاست و سیم هاش چه رنگیه؟ اگر هم عکسی دارید برام ارسال کنید با تشکر فراوان از اساتید
 پاسخ : درود سنسور مپ بروی منیفولد هوای ورودی موتور خودرو قرار گرفته و یک سوکت چهار سیم به آن متصل است برای نصب سیم های پاور ریس شما کافی است از راست به چپ یا از چپ به راست شروع به اتصال سیم های پاور ریس به صورت یک رنگ در میان نمایید مثال سیم نارنجی و یا سفید را از راست به چپ به سیم اولی مپ سنسور متصل نمایید بعد از آن رنگ مشکی و دوباره رنگ نارنجی یا سفید را متصل نمایید و بعد از آن نیز سیم مشکی را متصل نمایید

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip

  سوپر چیپ پاور ریس یکی از کیت ها و چیپ های افزایش شتاب قدرت و سرعت خودرو میباشد که با نصب بروی مپ و یا دریچه گاز و استپر موتور کمک به ورود هوای بیشتر در حالت تخته گاز کرده و شتاب و قدرت و سرعت خودرو را می افزاید و خودرو را سریع فرمان می نماید.
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip
  noscar
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 100,000
  Product description: Customer reviews:
  سوپر چیپ پاور ریس Power Race Super Chip - by , 2015/11/02
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram