ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب 


پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب

کاملترین پکیج حرفه ای آموزش تصویری ریمپ تخصصی و ارتقاء انواع ای سی یو وافزایش شتاب به صورت علمی ، برنامه نویسی و تغییر کاتاف ، جرقه زنی ، پاشش سوخت ، میزان باز شدن دریچه گاز به صورت تخصصی

2,500,000 تومان
پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب


افزودنی های اختیاری
 افزودن آموزش حذف سنسورها  1,000,000 تومان


پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتابپکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب

کامل ترین پکیج آموزش تصویری ریمپ تخصصی ، ارتقاء ای سی یو وافزایش شتاب به صورت علمی

با خرید این پکیج ، آموزشات به صورت کامل و به صورت دی وی دی برای شما ارسال میشوند و در صورتی که در هر جای آموزشات سوالی داشته باشید می توانید با ما در ارتباط بوده تا با راهنمایی های بیشتر مباحث را کاملا فراگیرید البته با توجه به بهبود روزانه پکیج در حال حاظر این پکیج بسیار راحت و قابل درک و فهم شده و معمولا خریداران این پکیج نیازی به راهنمایی بیشتری نداشته و یا بسیار کم بوده است و در این پکیج مطالب به صورت کامل و قابل درک از ابتدا توضیح داده شده و نیاز به هیچگونه سررشته و اطلاع قبلی ندارد.

این پکیج اخیرا آپدیت شده و مطالب به صورت کامل تر و شفاف تر توضیح داده شده اند.

 

ما علاوه بر این پکیج آموزشی در صورتی که قسمتی از آموزشات را بخوبی متوجه نشدید پشتیبانی مینماییم و شما را راهنمایی نموده تا کاملا بتوانید به یک تیونر و ریمپ کار حرفه ای تبدیل شوید که این جزء مهمترین مسایلی هست که بایستی در خرید یک پکیج آموزش ریمپ در نظر بگیرید که آموزشات را از کجا تهیه و توسط چه کسی پشتیبانی شوید قاعدتا مشخص است که خرید پکیج آموزشی از ما که حداقل دارای 8 سال سابقه در زمینه ریمپ حرفه ای داریم و پشتیبانی ما کیفیت آن چقدر می تواند متفاوت باشد تا مکان هایی که واژه ریمپ را 1 یا 2 یا 6 ماه تازه به گوششان خرده است.

 

تیم تیونینگ ناس کار ( بهنوین سابق ) اولین برگزار کننده کلاس ها و دوره های حضوری و غیر حضوری ریمپ و چیپ تیونینگ حرفه ای خودرو در ایران می باشد که با داشتن بیش از 8 سال سابقه کار این افتخار دارد که تعداد زیادی از تنظیم موتوری ها و ریمپ کاران حرفه ای را در شهر های مختلف در زمینه ریمپ حرفه ای ای سی یو آموزش ، تعلیم و پشتیبانی نموده است.

 

توجه : یکی از امتیازاتی که فقط ما به مشتریان و خریداران پکیج آموزش ریمپ حرفه ای خودمان می دهیم که توسط هیچ مکان یا شخص دیگری نمی تواند ارائه شود این است که ما به خریداران جدید پکیج های آموزشیمان امکان استفاده یکسال از برنامه ریمپ خودمان که بهترین برنامه ریمپ خودرو است را می دهیم تا بتوانند با سرعت بیشتری پیش رفته و مباحث را بهتر متوجه شوند و دیگر نگرانی جهت ایجاد اشکال در ریمپ نداشته باشند. و در صورت تمایل نیز می توانند برای سال های دیگر با پرداخت هزینه جزیی در صورت تمایل آن را تمدید نمایند.

 

این پکیج آموزشی شامل موارد زیر میباشد:

1-نحوه تبدیل فایل ای سی یو به مقادیر قابل فهم و طریقه پیدا نمودن قسمتی که جداول مهم ای سی یو خودرو در آن واقع شده اند

2-آموزش پیدا نمودن جداول پاشش سوخت جرقه زنی  دریچه گاز بر قی گشتاور و جداول دیگر مهم ای سی یو

3-طریقه پیدا نمودن نقطه کاتاف و طریقه تغییر کاتاف

4-آموزش ارتقاء جداول پیدا شده به بهترین شکل ممکن و طریقه بهینه سازی جداول

5-نحوه تصحیح چکسام ای سی یو که از موارد امنیتی ای سی یو میباشد پس از ارتقاء جداول

و ......

 

ویدیویی از خلاصه آموزشات و مباحث مطرح شده در پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب :

 

 

با توجه به اینکه این پکیج علم ریمپ را به صورت علمی و حرفه ای به شما می آموزد شما قادر خواهید بود در آینده نیز با همین روش های آموزش داده شده جداول ای سی یو های جدید را نیز پیدا و اقدام به بهینه نمودن آن ها نمایید.

 

در این پکیج به شما علاوه بر آموزش کلی ریمپ نحوه پیدا نمودن جداول و محدودیت های ای سی یو های پر کاربردی زیر را نیز آموزش میدهد.

که این ای سی یو ها به قرار زیر میباشند.

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch M7.4.4

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch Me7.4.4

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch Me7.4.5

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch Me7.4.9

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch Me17.9.71

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch M7.4.11

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch 7.9.7

ریمپ و چیپ تیونینگ Bosch 7.9.7.1

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو کروز Crouse remap and chip tuning

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو زیمنس Siemens remap and chip tuning

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو اس ست SSat remap and chip tuning

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو ساژم Sagem remap and chip tuning

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو والئو Valeo remap and chip tuning

ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو  اس ال 96 Sl96 remap and chip tuning

و حتی کسب مهارت برای ریمپ و چیپ تیونینگ انواع خودروهای بنز ، بی ام و ، پورشه ، کیا ، هیوندای ، جک ، لیفان و .....................................

و یادگیری اصول کلی ریمپ و چیپ تیونینگ و کسب توانایی در انجام ریمپ و چیپ تیونینگ حتی برای خودروهایی که در آینده ساخته و وارد بازار میشوند.

 

توجه : علاوه بر آموزش ریمپ و چیپ تیونینگ شما میتوانید آموزش حذف سنسور های اکسیژن و میل سوپاپ و .... را به صورت جداگانه خریداری تا در موارد خاص از آن بهره ببرید.


 نظرات کاربران
 عليرضا | برازجان | 0400...0917
سلام
ميخوام اموزش ريمپ كامل ياد بگيرم چيكار كنم خودم تنظيم موتوري دارم
 پاسخ :

درود میتوانید پکیج را خریداری نمایید تا آموزات کامل را برای شما ارسال نماییم علاوه بر آن در صورتی که هرگونه سوال و راهنمایی بعد از خرید ویدیو ها داشته باشید راهنماییتان میکنیم.

 اکبر | بندر عباس | 6149...0917
ممنون از شما برنامه ای را که فرمودید نصب کردم مشکل حل شد خیلی خیلی ممنونم.
 پاسخ : خواهش میکنم قربان
 اکبر | بندر عباس | 6149...0917
وقت بخیر بنده آموزش ریمپ را از شما چند روز پیش خریدم و تمام ویدیو ها را نگاه کردم. تشکر میکنم از آموزش های خوبتون با توجه به اینکه بنده هیچگونه شناختی از کامپیوتر ماشین و یا تنظیم موتوری نداشتم با آموزشات کاملا را ه را یاد گرفتم فقط یک مشکلی که دارم یکی از ویدیو ها صدا ندارد یعنی وقتی آن را پلی میکنیم فقط تصویر جا به جا میشود و صدا ندارد چکار میشه کرد ؟
 پاسخ : درود قربان ممنونم لطفا بروی کامپیوتر خود برنامه جدید km player را نصب و با آن ویدیو ها را مشاهده نمایید مشکل رفع میگردد
 رضا | تهران | 4259...0912
سلام من پکیج فول ریمپ را یک ماه پیش از شما گرفتم و با پشتیبانی خوبتون الان کاملا راه افتادم و ریمپو دارم انجام میدم خواستم تشکر کنم از آموزشات خوبتون و مخصوصا پشتیبانی بسیار خوبی که بعد از خرید پکیج میکنید که این نشانه وجدان کاری شما و اهمیت دادن به رضایت مشتری می باشد انشالله روز به روز شاهد موفقیت های جدید شما باشیم برای شما و تیم زحمتکشتون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را دارم.
 پاسخ : سلام قربان ممنون از نظرتون انشالله شما هم موفق باشید ما خوشحال میشیم که شاهد باشیم در زمینه آموزشاتمون موفق بوده و شاهد رشد و شکوفایی افراد دیگر توسط آموزشاتمون باشیم
 هادی |
سلام. میشه یه قسمت از آموزش رو بزارین ببینیم چطوریه آخه... اونی که ما میخوایم هست یا نه.  چند ساعت آموزشه؟
 پاسخ : سلام به شماره تلگرام 09378470687 پیام بدید براتون بفرستیم.
 سالار |
این پکیج آموزشش به چه صورته ؟ از خودت فیلم گرفتی ؟
 پاسخ :

خیر از صفحه کامپیوتر کاملا صدا و تصویر رکورد شده و کلیه مباحث توضیح داده شده است


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب

  کاملترین پکیج حرفه ای آموزش تصویری ریمپ تخصصی و ارتقاء انواع ای سی یو وافزایش شتاب به صورت علمی ، برنامه نویسی و تغییر کاتاف ، جرقه زنی ، پاشش سوخت ، میزان باز شدن دریچه گاز به صورت تخصصی
  پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب
  noscar
  پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 2,000,000
  Product description: Customer reviews:
  پکیج آموزش تصویری ریمپ و ارتقاء علمی و تخصصی ای سی یو وافزایش شتاب - by , 2017/08/29
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram