ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب 


ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب

ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی samand Bosch Me 7.4.9 remap

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب


افزودنی های اختیاری
 مابه التفاوت ریمپ بیسیک با فول و انجام فول ریمپ   200,000 تومان


ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتابریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتابریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتابریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتابریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتابریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی   samand Bosch Me 7.4.9 remap


1-برداشت تاخیر پدال گاز و سریع و گوش به فرمان نمودن دریچه گاز و سریع نمودن عکس العمل دریچه گاز نسبت به پدال و رفع کپ اولیه حرکت خودرو :
همانطور که میدانید یکی از مشکلات عمده خودرو های دریچه  گاز برقی تاخیر در باز شدن دریچه گاز یا همان کپ اولیه حرکت میباشد که در مقایسه با خودرو های دریچه گاز سیمی دریچه گازشان دیرتر و با تاخیر نسبت به پدال گاز عکس العمل نشان داده که یکی از عمده دلایل نارضایتی مردم از این گونه خودرو ها می باشد که در این خصوص میتوانیم به یکی از شایع ترین خودرو هایی که با این مشکل روبرو هستند مثل سمند ای اف سون دریچه گاز برقی با ای سی یو بوش ام ای 7.4.9 نام برد که در این خصوص شرکت تقویت خودرو بهنوین این افتخار را دارد تا با ارتقاء و بهبود جدوال دریچه گاز برقی این تاخیر را کاملا برداشته و خودرو را فوق العاده تیز و گوش به فرمان نماید.
 
2-تغییر ( کاهش و یا افزایش ) کاتاف خودرو و یا افزایش سرعت کاتاف ( کاتاف رگباری ) یا کاهش سرعت کاتاف :
شرکت تقویت خودرو بهنوین بدون دستکاری ای سی یو خودروی شما و بدون دستکاری قطعات سخت افزاری ای سی یو مانند کریستال میتواند کاتاف خودروی شما را به میزان دلخواه شما تنظیم نماید و یا اینکه میتواند سرعت کاتاف زدن خودرو را تغییر داده و در واقع فاصله دامنه نقطه کات و استارت موتور خودرو را کاهش یا افزایش دهد.
 
3-تغییر ، کاهش و یا افزایش دور آیدل خودرو :
یکی دیگر از مسایلی که کمتر مورد نیاز میباشد تغییر دور آیدل خودرو میباشد که بیشتر مورد استفاده خودروهایی که میل سوپاپشان را تغییر و میزان لیفت و یا دیووریشن میلسوپاپشان نسبت به میل سوپاپ فابریک بیشتر است و میخواهند خودرو را روشن نگه دارند مورد استفاده میباشد که شرکت تقویت خودرو بهنوین میتواند دور آیدل خودروی شما را بر طبق در خواست شما از 760 تا 800 که رنج نرمال آن است افزایش و کاهش دهد.
تذکر: این آپشن بهتر است برای خودروهای شهری و فابریک مورد استفاده قرار نگیرد زیرا به دلیل اینکه در صورت کاهش دور آیدل موجب کمتر روغنکاری شدن موتور خودرو به دلیل پایین آمدن دور موتور و کاهش فشار روغن و کاهش عمر موتور میگردد و در صورت افزایش دور آیدل موجب داغ تر شدن موتور خودرو و بیشتر کار نمودن دور کند فن رادیات و ایجاد اضافه بار دائم بروی دینام ، سیم کشی خودرو و خود فن رادیات میگردد.
 
4-تغییر کاهش و یا افزایش دمای فن دور کند و تند خودرو :
برخی از افراد به دنبال تغییر و یا کاهش فن دور کند و یا تند خودروشان میباشندکه در این خصوص تقویت خودرو بهنوین میتواند دور فن کند و تند خودرو شما را به میزان دلخواه شما تنظیم نماید ولی در این خصوص توجه داشته باشید که کاهش دمای فن دور کند و تند همواره مضرات بیشتری نسبت به منافع آن دارد و یکی دیگر از  باور های اشتباهی که برخی از افراد دارند این است که میگویند زمانی که دمای خودرو افزایش میابد شتاب خودرو کاهش میابد که در واقع این مطلب حقیقت دارد ولی مشکل کاهش شتاب از افزایش دمای موتور خودرو نبوده و به عوامل دیگری بستگی دارد که به شفاف سازی آن در این قسمت میپردازیم.
الف-کلا اساس کار ای سی یو ها این است که پاشش را بر اساس دمای موتور نیز تنظیم مینمایند و هر چه دمای موتور افزایش میابد میزان پاشش سوخت را کاهش میدهند و در واقع شما به دلیل کاهش پاشش سوخت توسط ای سی یو دچار افت قدرت و کاهش توان خودرو میشوید نه به دلیل خود افزایش دمای موتور خودرو که به وسیله ریمپ و ورود هوای خنک تر به موتور خودرو توسط نصب کیت مکش هوای خنک میشود کاری کرد که ای سی یو با افزایش گرما کمتر سوخت را محدود نموده تا از شتاب خودرو نکاهد.
ب-در صورتی که دمای کارکرد فن کند و تنر خودرو را کاهش دهید باعث میشود که فن زمان بیشتری کار کرده و یا دائما در حال کار بوده که این مورد فشار زیادی را بروی سم کشی خودرو و دینام و خود موتور فن خواهد گذاشت که میتواند عمر مفید این قطعات را شدیدا کاهش داده و شما را در این باره با مشکل مواجه سازد.
ج-موتور هر خودرو با دمایی که کارخانه به صورت فابریک بروی ای سی یو تعریف نموده مچ میباشد و در آن دماهاست که تلورانس موتور خودرو در بهترین وضعیت خود قرار دارد و در صورتی که این نظم را بر هم بزنید اصطحلاک موتور خودرو افزایش یافته و موتور خودرو سریع تر فرسوده میشود که در این خصوص این مورد را بیشتر شفاف سازی نموده تا شما بهتر بتوانید به درک این موضوع پی ببرید.
همانطور که میدانید بر اثر حرارت و گرما فلزات متورم تر شده و حجمشان در حد کمی افزایش میابد که در این خصوص در صورتی که دمای موتور بر طبق دمای ست شده طراح و سازنده موتور خودرو باشد باعث میشود که تورم پیستون و بزرگتر شدن بلوکه سیلندر که در واقع پیستون در آن بالا و پایین میشود به میزانی باشد که تلورانسی که بایستی بین پیستون و بلوک رعایت شود بر هم نخورد و زمانی که شما دمای کارکرد موتور را کاهش میدهید عملا پیستون به دلیل اینکه جنسش آلومینیومی است و کوچکتر است گرمای انفجارات درون سیلندر را گرفته و به همان میزان قبل تورم مینماید ولی بلوک سیلندر به دلیل اینکه کمتر گرم شده کمتر متورم شده و کیپ تر شده و باعث میشود دیگر پیستون روون در آن حرکت ننموده و کمی با فشار بیشتر و اصطکاک بیشتری شروع به حرکت نماید که در واقع در این حالت باعث بروز خط هایی در درون بلوک سیلندر خودرو شده که به مرور زمان موجب خراب نمودن بلوک و روغن سوزی و یا شکستن رینگ پیستون خودرو میگردد.
پیشنهاد : توجه فرمایید که برای افزایش کارایی موتور خودرو و یا همان افزایش شتاب خودرو بهتر است تغییری در دمای کارکرد دور کند و تند موتور ندهید و فقط کافیست ریمپ را نزد شرکت های حرفه ای تیون آپ و ریمپ خودرو بدهید.
 
5-ادونس تر نمودن جرقه زنی خودرو و تقویت جرقه زنی :
یکی از عوامل مهم دیگری که برای افزایش شتاب خودرو تاثیر چشمگیری دارد میزان ادونس بودن جرقه زنی خودرو میباشد که این مبحث نیز بسیار بایستی با دقت و مهارت و توسط متخصصین حرفه ای این امر انجام شود زیرا ادونس جرقه برای هر موتور و در هر دور و هر میزان فشار هوا متفاوت است که در اینخصوص تقوست خودرو بهنوین با تجربیات و علم خود میتواند جدول جرقه خودروی شما را به بهترین میزان ممکن ارتقاء داده و شتاب و گشتاور خودروی شما را به میزان قابل توجعهی افزایش دهد علی الخصوص در سربالایی ها و زمان هایی که خودرو سنگین و بی جان میشود آن کاهش بسیار کمتر بوده و خودرو پر توان تر حرکت مینماید.
.
.
.
اطلاغات این قسمت طی چند روز آینده تکمیل میگردد.
 نظرات کاربران
 داود | تهران | 1912...0919
سلام مهندس من ماشینم سمند ef7سورن جدید مدل 95 در کل از شتاب اولیش راضی نیستم در حرکت اولیه تنبله . چند روز پیش از یه پمپ بنزین جاده ای بنزین زدم بعدش که افتادم اتوبان در دور بالا که قدرت ماشین به حداکثر میرسه ماشین برای یه لحظه کپ میکنه مثل حالت نیم کلاچ ایجاد میشه داخل شهرم زمانی که میخوام گازو پر کنم تا دنده عوض کنم قبل ویا بعدش این اتفاق میافته ولی در دور پایین مشکای نداره درضمن موقع روشن کردن هم تا میخوام گاز بدم خاموش میشه حتی اگه موتور گرم باشه . لطفا اگه میشه رانمایی بفرمایید.ممنون وسپاسگذارم. در ضمن اگه قراره پاییز بیام شیراز نصب برنامتون واسه شتاب دادن به ماشین چقدر زمان و هزینه نیازه سپاس که راهنمایی میکنید. وآیا داخل شهر تهران با این ترافیک مشکلی پیش نمیاد؟
 پاسخ : درود قربان ما با یک ریمپ فول و حرفه ای میتوانیم کاملا مشکلش را برایتان برطرف نماییم هزینه برنامه ۵۰۰ تومان میشود و علاوه بر برطرف شدن مشکل شتاب و قد ت خودرو را فوق العاده می نماید.
 Mahdi | سمنان،،،شاهرود | 6308...0912
سلام مهندس خسته نباشید..من سمندای اف ۷مدل ۹۴ دارم دریچه گاز برقی ..دریچه گاز تاخیر زیادی داره ؟؟؟برا رفعش چی پیشنهاد میکنید
 پاسخ : درود با ریمپ براتون برطرفش میکنیم. به جای ریمپ میتوانید تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ رایزین بنفش خریداری و نصب نمایید.
 مصطفی | تبریز | 1433...0914
سلام مهندس خسته نباشین. من سورن elxبا موتور ef7 دارم. میخواستم مشکل دنده 1 که شتابش و گاز خوری کمی داره حل بشه . لطف کنین بفرمایین تبریز نمایندگی دارین یا نه ممنون میشم معرفی کنین برا مشاوره و نصب.
 پاسخ : درود ما شهر شیرازیم و شهر دیگری نمایندگی نداریم ولی میتوانیم برنامه را برایتان ارسال نماییم تا با مراجعه به اولین تنظیم موتوری برنامه را بروی خودرو بریزید.
 امید | تهران | 5744...0912
من یک سمند ef7 دوگانه دارم در ظهر روزای گرم چراغ چک روشن میشه و ماشین بد کار میکنه ومشکل کویل نشون میده وباتعویض کویلها هم مشکلش حل نشد میگن از cpuهست میتونین کمک کنین
 پاسخ :

بایستی ای سی یو را تغییر دهید و چک کنید 

 پارسا | سقز | 9700...0918
سلام خدمت شما با عرض پوزش بنده سمند ef7 دارم ولی اصلا از شتابش راضی نیستم ایا همان توصیه هایی ک گفته ایده شامل پرقدرت کردن خودرو میشود هیچ ضرر و زیانی به خودورم نمیروسنه و ایا موتور ef7 شامل این میشه شمع سوزنی بذاریم روش و باعث تبخیر شدنش نمیشه و همان محصول هارو از کجا تهیه کنیم
 پاسخ :

درود بله ریمپ حرفه ای که ما انجام میدهیم شتاب فوق العاده ای به خودروی شما می دهد و هیچگونه ضرری ندارد و با نصب شمع سوزنی دنزو ایریدیوم که در سایتممون هست نیرز باز می توانید شتاب بهتری کسب نمایید. محصولات را میتوانید در سایتمان سفارش دهید و یا با شماره های ما در پایین وبسایتمان تماس حاصب نمایید.

 مجید | سیرجان | 5611...0913
سلام من چطوری میتونم یه برنامه‌ریزی روی ماشینم سوار کنم آیا سیرجان کسی هست؟
 پاسخ :

درود هماهنگ کرده و ای سی یو را به شیراز بفرستید تا برایتان ریمپ و مجدد ارسال نماییم.

 ساسان |
سلام یه سوال من میخواستم ببینم آیا راهی هست برای افزایش شتاب اولیه سمند EF7 یعنی تو دنده یک و دو شتاب قابل قبولی ارائه بده و اینکه توصیه شما برای استفاده از کیت های مکنده هوا که روی موتور بصورت جداگانه نصب میشه چیه!؟
فرق این کیت های مکنده هوا با توربوشارژ چیه!؟
 پاسخ :

درود بله با ریمپ حرفه ای ما شتاب خودروتان عالی میشود و عکس العمل پدال خیلی بهتر شده و در صورت داشتن کپ اولیه و یا تنبل گاز خردن در دنده های 1 و 2 این مشکلات برطرف میشوند بله برای ارتقاء بهتر میتوانید کیت مکش هوا را نیز بیافزایید.

 عادل | mahshahr | 4553...0937
با سلام و درود .

بنده دنا پلاس دارم ولی شتاپ و سرعتش راضی کننده نیست و احتمال میدم از شمع ها و فیلتر باشه چون محدود شده انگار و بیشتر از ۱۶۰ نمیره (البته هنوز آب بندی نشده و ۱۰۰۰ تا رفته).
من هدرز و ریمپ ecu و فیلتر هوای خنک اصلی و شمع اصلی سوزنی و کویل بوش احتیاج دارم.
میشه راهنماییم کنید.
ممنونم از پاسخگوییتون
 پاسخ :

درود هدرز برایش موجود نیست ولی الباقی موارد موجود بوده و با نصب آن ها خودرو بسیار تیز و پر قدرت تر شده و سرعت نیز افزایش می یابد.

 مسعود | ارومیه | 4137...0914
سلام.سورن ef۷ گازش سیمی هستش نه برقی آیا ریمپ رو اون تاثیر میزاره؟
 پاسخ :

درود بله انجام میدهیم و تاثیرش عالیست

 وحید | مشهد | 6846...0936
سلام.هزینه ی فول ریمپش چقدر میشه،و اینکه دنا معمولی،، فقط با ریمپ شما چقدر قدرت و گشتاورش افزایش پیدا میکنه،

در مصرف هم تاثیر داره یا خیر

ممنون
 پاسخ :

درود هزینه فول فول 500 تومان است و حدود 12 تا 15 درصد میافزاید و در مصرف هیچگونه تاثیری در حالت رانندگی عادی ندارد.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب

  ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا سورن توربو و برداشت کپ اولیه افزایش کاتاف و شتاب و سرعت و از بین بردن کامل تاخیر دریچه گاز برقی samand Bosch Me 7.4.9 remap
  ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب
  noscar
  ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو بوش me 7.4.9 سمند ef7 دنا و برداشت کپ اولیه وافزایش شتاب - by , 2017/10/04
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram