ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ حرفه ای ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس 405 tu5 و slx :


ما هر گونه ای سی یو بوش ام ای Bosch Me 7.4.4 را چه بروی پژو 206 نصب باشد چه بروی خودروی پارس tu5 و یا 405 slx را چه هدف شما کاهش مصرف سوخت باشد چه هدف شما افزایش شتاب باشد و چه برداشتن یا افزایش کاتاف یا آر پی ام لیمیت Rpm Limit باشد و یا  ........ برای شما ریمپ و ارتقاء نرم افزاری میدهیم برای دانستن این موضوع که ریمپ چیست و نحوه کارکرد آن بروی کدام قسمت از خودرو و به چه صورت است به صورت خلاصه توضیحاتی را ارائه میدهیم.
ریمپ ای سی یو چیست ( Ecu Remapping ) ؟
ریمپ به معنای دوباره نگری برنامه ریزی مجدد و بهبود جداول و پارامتر های عملکردی ای سی یو میباشد. ریمپ یک تغییر در برنامه نرم افزاری خودرو میباشد و کاری به تعویض و یا تغییر قطعات سخت افزاری خودرو ندارد. ریمپ خدمتیست که به هیچ عنوان با چشم نمیتوان آن را مشاهده نمود زیرا قابل لمس نمی باشد و از تاثیرات مثبت آن در زمینه افزایش فوق العاده شتاب خودرو می توان به آن پی برد.
ما ابتدا برای درک بهتر اول توضیحاتی را درباره ای سی یو خودرو میدهیم و پس از آن دوباره به توضیحاتی درباره ریمپ میپردازیم.
 
ای سی یو خودرو چیست و نقش آن در عملکرد موتور خودرو چگونه است ( car ecu ) ؟
ای سی یو خودرو یک قطعه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا هر مدار الکتریکی دیگر میباشد که میتواند یک سری اعمال از پیش تعیین شده را انجام دهد در بحث خودرو ای سی یو مغز ودستور دهنده یا کنترل کننده موتور خودرو میباشد.
همانطور که میدانید یک موترو خودرو برای راه اندازی شدن و روشن شدن نیاز به سه عامل هوا ، سوخت و حرارت که همان جرقه زنی شمع می باشد نیاز مند است.
و برای روشن ماندن و تغییر دور موتور و تغییر قدرت موتور خودرو نیازمند این است که در هر زمان به یک مقدار مورد نیاز سوخت و هوا وارد موتور خودرو گردد و این تغییر در میزان ورودی هوا و سوخت به موتور خودرو نیازمند یک کنترلر و یا همان فرماندهنده که به آن ای سی یو میگویند میباشد.
البته ای سی یو به غیر از کنترل و فرماندهی موتور خودرو اعمال دیگری را نیز کنترل و مدیریت مینماید.
حال ای سی یو برای کنترل و مدیریت هر یک از عملکرد های موتور خودرو بر طبق یک اصول یا چهارچوبی عمل مینماید که به آن ها تیبل و یا همان جداول ای سی یو مینمایند.
تیبل ها و جداول ای سی یو حاوی مقادیری میباشند که به وسیله آن ها ای سی یو میتواند بر عملکرد موتور خودرو کنترل محافظت و یا اعمال تغییراتی داشته باشد.
این اطلاعات و دستورات و یا پروگرام بسته به نوع ای سی یو در یک جای ای سی یو ذخیره هستند و ای سی یو دائما این حافظه را رسد کرده و طبق این اطلاعات موتور خودرو را مدیریت مینماید.
اطلاعات و پروگرام ای سی یو بسته به نوع ای سی یو در یک آی سی به نام آی سی فلش و در بعضی از ای سی یو ها این اطلاعات در میکرو کنترلر به صورت هگزا ذخیره و در دسترس ای سی یو قرار دارد.
 

تصویر گوشه ای از اطلاعات موجود در آی سی فلش ای سی یو :

محتویات برنامه هگزا موجود در آی سی فلش ای سی یو

اطلاعات و تنظیمات موجود در آی سی فلش و یا میکرو کنترلر ای سی یو به صورت های عددی ، خطی و جدول وجود دارد.
معمول ترین اطلاعاتی را که تیونر تلاش بر بهبود آن ها دارد تا عملکرد موتور خودرو را بهبود و بر قدرت خودرو بیافزاید به صورت جداولی در لابلای فایل هگزای فلش ای سی یو می باشند.
 
مزایای ریمپ ای سی یو خودرو چیست ؟
ریمپ ای سی یو مزایای بسیار زیادی دارد ولی مهمترین مزایای آن شامل :
1-افزایش شتاب قدرت و سرعت نهایی خودرو
2-بهبود و از بین بردن 100 درصدر کپ کردگی و تنبلی اول حرکت خودرو مخصوصا در خودرو ها با دریچه گاز برقی که بیشتر با این مشکل مواجه هستند.
3-روان شدن سریع دور گیری و بهبود عملکرد موتور خودرو
4-تغییر کاتاف یا همان تغییر آر پی ام Rpm Limit 
5-تغییر ( افزایش یا کاهش ) محدودیت سرعت نهایی یا همان اسپید لیمیت Speed Limit خودرو
6-کاهش مصرف سوخت و افزایش نسبی شتاب خودروو کاهش میزان آلایندگی هوای خودرو ( بسته به نوع ریمپ )
و ......
ریمپ توسط چه کسی و چگونه انجام میگردد ؟
ریمپ توسط تیونر که همان متخصص پروگرام نویس حرفه ای ای سی یو خودرو می باشد انجام می پذیرد.
تیونر یا همان پروگرام نویس خودرو با دانشی که از ای سی یو های مختلف خودرو ها و برنامه های آن ها و نقاط قوت و ضعف هر برنامه دارد می تواند با رجوع ، مشاهده و تبدیل فایل برنامه آی سی فلش یا میکرو کنترلر ای سی یو جداول مورد نیاز جهت بهبود عملکرد موتور خودرو را شناسایی و استخراج نماید و با علم و تجربه ای که دارد شروع به تغییرات در آن جداول جهت افزایش بازده خودرو  و بهبود عملکرد آن نماید.
در زیر میتوانید چندین جدول مهم که توسط تیم ما شناسایی و استخراج شده و به ارتقاء آن ها در زمان ریمپ ای سی یو می پردازیم مشاهده نمایید.
جداول قابل ریمپ ای سی یو بوش ام ای ecu remap bosch me 7.4.4

 
 
 

مابقی اطلاعات این قسمت در حال تکمیل میباشد و طی چند روز آینده بارگزاری می گردد.

از صبر و شکیبایی شما متشکریم
 نظرات کاربران
 علی | اهواز | 5825...0933
سلام.ایاتوربوشارژبرقدرت برای۴۰۵مدل۹۳نصب میشه؟اگه میشه چقدرهزینه داردوکجانصب میکنند؟
 پاسخ : سلام بله نصب میشود مدل برقی 3 تومان مدل مکانیکی حدود 8 تومان میشود. مدل برقی را برقکارها میتوانند نصب نمایند راهنمای نصب دارد.
 محسن | کرج | 5335...0936
سلام و خسته نباشید بنده بع تازگی میل 106 و پولی ادجسات بستم.مپ شده ماشینم.ولی نیاز به دوباره ریمپ شدن و تایم شدن فولی ها دارم.میخواستم بدونم چقدر هزینه این کار میشه؟؟و چقدر زمان میبره
 پاسخ :

سلام 400 هزینه فول ریمپ 300 هزینه تایم میل سوپاپ

 Navid | کرج | 3250...093y
سلام خسته نباشید.
سمندef7مدل 96دارم گازش برقی هست و تاخیر در گاز خوردن دارم با ریمپ کردن ای سی یو برطرف میشه.چون تو سربالایی واقعا اذیت کننده هستش.و اینکه به موتور خودرو اسیب نمیرسه چون توانشو بالاتر میبرید.در ضمن ۲گانه سوز هست ماشین
 پاسخ :

سلام بله با ریمپ کردن کاملا مشکل کپ کردنو حل میکنیم و خودرو تیز و پر شتاب میشود و هیچگونه ضرری ندارد زیرا فشار مضاعفی بروی موتور وارد نمینماییم حتی با تنظیم بهتر جداول ای سی یو میتوانید شاهد نرم تر کار کردن خودرو شوید.

 sawman | qazvin | 
سلام  من یک 206 اس دی وی 9 مدل 88 دارم دریچه گاز پلاستیکی  که مصرف سوختش تو 100 تا 9 هست و شتاب گیریش تعریفی نداره  میخواستم بپرسم اگه ریمپ کنم بهتر میشه از نظر شتاب گیری و مصرف سوخت ؟
 پاسخ : سلام بله قطعا از نظر شتابگیری خیلی تیز و پر شتاب میشود.
 یاسر | قزوین ضیاءآباد | 4035...0936
درود بر شما
درصورت نهيه حضوري اين چيپ چقدر از هزينه پست آن كاسته و قيمت نهايي آن چند ميشود؟
 پاسخ : سلام قیمت تحویل حضوری و ارسال پستی یکیست همان ۱۰۰ تومان.
 وحید | ارومیه | 5412...0914
با سلام   فایل دامپ ریمپ حرفه ای و تقویت شتاب، سرعت و عملکرد عالی برای \"\"\"پژو 207 مدل 90 دنده معمولی\"\"\" رو میخوام آیا همچین چیزی که واقعا عملکردش واقعی باشه موجود دارید و اینکه چطور میتونم تهیه کنم. لطفاً من رو راهنمایی بفرمایید. با تشکر.
 پاسخ : سلام بله قربان از نوشته های روی ای سی یوتون که مشخص کننده ورژن نرم افزاری و سخت افزاری ای سی یوتون هست عکس گرفته و به تلگرام 09378470687 ارسال نمایید تا به شما اطلاع داده شود و طبق نظر شما فایل دامپ ریمپ و ارسال گردد.
 محمد | جهرم | 82...9173
سلام چطوری میشه باشنا تماس گرفت ممنون.
 پاسخ : سلام به هر کدام از این شماره ها تماس بگیرید 09175010088 و یا 09378470687
 امیر | تهران | 4293...0912
باسلام پرشیا مدل ۹۵دارم با مدل ای سی یو SAAT بیشتر مواقع تو حرکت تو دور گرفتن دنده دویاسه ماشین یه لحظه کپ یا مکث میکنه نمایندگی هم بردم میگه بیشتر پرشیا همینجوری راستم میگه چندتا از دوستانمم همین مشکل دارن میگن به خاطر ای سی یو هست با ریست کردن و دانلود دوباره برنامه ها هم درست نشده ایا با این برنامه شما این کپ یا مکث یا ریپ از بین میره و ضمانتی هست که واقعا درست بشه
 پاسخ : سلام قربان بله با ریمپ ای سی یو ssat خودروتان فوق العاده سریع و پر قدرت شده و کپ را کاملا از بین میبرد.
 رضا | ارومیه | 7739...0919
سلام وقت بخیر  ماشین من رانا هستش مصرفش تو صد کیلومتر یازده تا مصرف داره چند تا میشه مصرفشو پایین اورد ؟
 پاسخ : سلام حدود ۱.۵ تا ۲ لیترش را میشود به وسیله ریمپ کم کرد.
 محمد | کرمان | 9257...0915
با سلام خدمت اساتید گرام بنده پارس با موتور tu5دارم خواستم بدونم هزینه برنامه حذف کلیه محدودیت های ECU چقدر میشه دوم اینکه آیا امکانش هست شما برنامه رو برام ارسال نمایید و بنده از طریق تنظیم موتوری ها اقدام به نصب برنامه روی ECU بکنم در صورت مثبت بودن پاسختون چ مشخصاتی از ایسیو باید ارسال شود؟؟؟؟  ممنون از پاسختان
 پاسخ : سلام قربان اگر ای سی یوتون بوش باشه فول ریمپش ۵۰۰ تومن میشود و میتوانیم برنامه را برایتان ایمیل نماییم تا با مراجعه به تنظیم موتوری آنرا بروی خودرو بریزید و اگر ای سی یو خودروتان زیمنس کروز باشه ۷۰۰ تومن و بایستی خود ای سی یو را جهت ریمپ برایمان جهت ریمپ ارسال نمایید تا برایتان ریمپ و برگشت دهیم شما میتوانید عکس رویه ای سی یو را که مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری آن را دارا میباشد به شماره تلگرام 09378470687 بفرستید تا با شما هماهنگی گردد.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

  این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  noscar
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 - by , 2016/10/09
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram