ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ حرفه ای ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس 405 tu5 و slx :


ما هر گونه ای سی یو بوش ام ای Bosch Me 7.4.4 را چه بروی پژو 206 نصب باشد چه بروی خودروی پارس tu5 و یا 405 slx را چه هدف شما کاهش مصرف سوخت باشد چه هدف شما افزایش شتاب باشد و چه برداشتن یا افزایش کاتاف یا آر پی ام لیمیت Rpm Limit باشد و یا  ........ برای شما ریمپ و ارتقاء نرم افزاری میدهیم برای دانستن این موضوع که ریمپ چیست و نحوه کارکرد آن بروی کدام قسمت از خودرو و به چه صورت است به صورت خلاصه توضیحاتی را ارائه میدهیم.
ریمپ ای سی یو چیست ( Ecu Remapping ) ؟
ریمپ به معنای دوباره نگری برنامه ریزی مجدد و بهبود جداول و پارامتر های عملکردی ای سی یو میباشد. ریمپ یک تغییر در برنامه نرم افزاری خودرو میباشد و کاری به تعویض و یا تغییر قطعات سخت افزاری خودرو ندارد. ریمپ خدمتیست که به هیچ عنوان با چشم نمیتوان آن را مشاهده نمود زیرا قابل لمس نمی باشد و از تاثیرات مثبت آن در زمینه افزایش فوق العاده شتاب خودرو می توان به آن پی برد.
ما ابتدا برای درک بهتر اول توضیحاتی را درباره ای سی یو خودرو میدهیم و پس از آن دوباره به توضیحاتی درباره ریمپ میپردازیم.
 
ای سی یو خودرو چیست و نقش آن در عملکرد موتور خودرو چگونه است ( car ecu ) ؟
ای سی یو خودرو یک قطعه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا هر مدار الکتریکی دیگر میباشد که میتواند یک سری اعمال از پیش تعیین شده را انجام دهد در بحث خودرو ای سی یو مغز ودستور دهنده یا کنترل کننده موتور خودرو میباشد.
همانطور که میدانید یک موترو خودرو برای راه اندازی شدن و روشن شدن نیاز به سه عامل هوا ، سوخت و حرارت که همان جرقه زنی شمع می باشد نیاز مند است.
و برای روشن ماندن و تغییر دور موتور و تغییر قدرت موتور خودرو نیازمند این است که در هر زمان به یک مقدار مورد نیاز سوخت و هوا وارد موتور خودرو گردد و این تغییر در میزان ورودی هوا و سوخت به موتور خودرو نیازمند یک کنترلر و یا همان فرماندهنده که به آن ای سی یو میگویند میباشد.
البته ای سی یو به غیر از کنترل و فرماندهی موتور خودرو اعمال دیگری را نیز کنترل و مدیریت مینماید.
حال ای سی یو برای کنترل و مدیریت هر یک از عملکرد های موتور خودرو بر طبق یک اصول یا چهارچوبی عمل مینماید که به آن ها تیبل و یا همان جداول ای سی یو مینمایند.
تیبل ها و جداول ای سی یو حاوی مقادیری میباشند که به وسیله آن ها ای سی یو میتواند بر عملکرد موتور خودرو کنترل محافظت و یا اعمال تغییراتی داشته باشد.
این اطلاعات و دستورات و یا پروگرام بسته به نوع ای سی یو در یک جای ای سی یو ذخیره هستند و ای سی یو دائما این حافظه را رسد کرده و طبق این اطلاعات موتور خودرو را مدیریت مینماید.
اطلاعات و پروگرام ای سی یو بسته به نوع ای سی یو در یک آی سی به نام آی سی فلش و در بعضی از ای سی یو ها این اطلاعات در میکرو کنترلر به صورت هگزا ذخیره و در دسترس ای سی یو قرار دارد.
 

تصویر گوشه ای از اطلاعات موجود در آی سی فلش ای سی یو :

محتویات برنامه هگزا موجود در آی سی فلش ای سی یو

اطلاعات و تنظیمات موجود در آی سی فلش و یا میکرو کنترلر ای سی یو به صورت های عددی ، خطی و جدول وجود دارد.
معمول ترین اطلاعاتی را که تیونر تلاش بر بهبود آن ها دارد تا عملکرد موتور خودرو را بهبود و بر قدرت خودرو بیافزاید به صورت جداولی در لابلای فایل هگزای فلش ای سی یو می باشند.
 
مزایای ریمپ ای سی یو خودرو چیست ؟
ریمپ ای سی یو مزایای بسیار زیادی دارد ولی مهمترین مزایای آن شامل :
1-افزایش شتاب قدرت و سرعت نهایی خودرو
2-بهبود و از بین بردن 100 درصدر کپ کردگی و تنبلی اول حرکت خودرو مخصوصا در خودرو ها با دریچه گاز برقی که بیشتر با این مشکل مواجه هستند.
3-روان شدن سریع دور گیری و بهبود عملکرد موتور خودرو
4-تغییر کاتاف یا همان تغییر آر پی ام Rpm Limit 
5-تغییر ( افزایش یا کاهش ) محدودیت سرعت نهایی یا همان اسپید لیمیت Speed Limit خودرو
6-کاهش مصرف سوخت و افزایش نسبی شتاب خودروو کاهش میزان آلایندگی هوای خودرو ( بسته به نوع ریمپ )
و ......
ریمپ توسط چه کسی و چگونه انجام میگردد ؟
ریمپ توسط تیونر که همان متخصص پروگرام نویس حرفه ای ای سی یو خودرو می باشد انجام می پذیرد.
تیونر یا همان پروگرام نویس خودرو با دانشی که از ای سی یو های مختلف خودرو ها و برنامه های آن ها و نقاط قوت و ضعف هر برنامه دارد می تواند با رجوع ، مشاهده و تبدیل فایل برنامه آی سی فلش یا میکرو کنترلر ای سی یو جداول مورد نیاز جهت بهبود عملکرد موتور خودرو را شناسایی و استخراج نماید و با علم و تجربه ای که دارد شروع به تغییرات در آن جداول جهت افزایش بازده خودرو  و بهبود عملکرد آن نماید.
در زیر میتوانید چندین جدول مهم که توسط تیم ما شناسایی و استخراج شده و به ارتقاء آن ها در زمان ریمپ ای سی یو می پردازیم مشاهده نمایید.
جداول قابل ریمپ ای سی یو بوش ام ای ecu remap bosch me 7.4.4

 
 
 

مابقی اطلاعات این قسمت در حال تکمیل میباشد و طی چند روز آینده بارگزاری می گردد.

از صبر و شکیبایی شما متشکریم
 نظرات کاربران
 حبیب | تبریز | 89@yahoo.co...goba
با سلام من اچ سی کراس داشتم بعد از زدن بنزین ماشین خوب کار نکرد ودود سفیدی از اگزوز می زد بیرون بردم نمایندگی بعد از چند روز گفتن از ای سی یو می باشد آیا باید تعویض قطعه صورت پزیرد یا با زدن برنامه امکان رفع مشکل هست ممنونم راهنماییم کنین
 پاسخ : سلام بستگی دارد که ای سی یو مشکل زده باشد و یا کلا یا اینکه کلا این خودرو این مشکل را دارد. اگر از برنامه باشد ما انجام میدهیم.
 Milad |
سلام ماشينم sdv9 به شدت شتاب أوليه ضعيفي داره ولي تو رولينگ ٤٠ خوب عمل ميكنه چيكار بايد انجام بدم براي شتاب اوليه به اصطلاح ماشين گيج ميزنه توي شروع حركت
 پاسخ : سلام راهکار مناسب جهت خودروی شما ریمپ ای سی یو و یا خرید و نصب یکی از پکیج های افزایش شتاب ما میباشد.
 داش | بندرامام خمینی | 7901...0916
درود دیر پاسختون رو دیدم و حدود دو هفته پیش مسافرتی به شیراز داشتم و همونجا ای سی یو رو Dim Sport زدم. شتاب ماشین خوبه ولی گپ ابتدای حرکت هنوز پابرجاس. جهت یادآوری عرض کنم که خودرو 206 اتوماتیک مدل 84 و ای سی سو بوش ام ای 7.4.4 هستش. آیا ریمپی که شما انجام میدین نتیجه ای بهتر از این داره و گپ کاملا حذف میشه و مثل گاز سیمی میشه؟ چون حدود دو هفته دیگه مجددا مسافرتی به شیراز خواهم داشت با ماشینم.
 پاسخ : سلام بله ریمپ ما کاملا گپ رو از بین میبرد و دریچه گازتون دقیقا مثل دریچه سیمی عمل مینماید و شتابو نیز بیشتر مینماید.
 مهدی | تهران | 6876...0913
سلام قربان،پایدار باشید،لطفا بفرمایید کدام از موارد زیر پس ازریمپ زانتیا۲۰۰۰ قابل انجام هستش؟۱-ازبین بردن محدودیت سرعت و کات اف،۲-ایجاد شتاب ناگهانی درحین سبقت۳-افزایش سرعت وکاهش مصرف تا چند درصد ایجاد میشود؟۴-چند اسب بخار به ماشین اضافه میشود؟ ونهایتا برای ریمپ ماشین قطعه ای از ماشین باید خدمتتون ارسال کنیم؟ وهزینه این کار چقدر میشه؟ واینکه گارانتی این کارتاچند ماه هستش؟ البته بنده میخوام برای رسیدن به موارد بالا قطعه های زیر رابرای ماشینم تهیه کنم؛۱-مگنت روسی کاهش مصرف ۲-توربین مکنده هوا۳-تیونینگ چیپ دراگون۴-رایزن بنفش،ممنون از حوصله ای که برای ما به خرج میدهید،بازهم ارزوی سلامت وتوفیق دارم
 پاسخ : سلام قربان متاسفانه هنوز ریمپ زانتیا ۲۰۰۰ را انجام نداده ایم و در حال کار کردن رویش میباشیم و انشالله در یکی دو ماه دیگر انجام میپذیرد و پس از آم میتوانیم فیدبک دیگری به شما بدهیم ولی در حال حاظر شما میتوانید محصولاتی را که مطرح نمودید و یا اینکه هر یک از پکیج های افزایش شتاب استیج های مختلف ما را خریداری و نصب نمایید.
 محمد | رشت | 3674...0911
سلام ۲۰۶ اس دی V8 دارم مدل ۹۰ در موقع حرکت افت شدید شتاب داره ماشین گپ میزنه چیکار باید بکنم.
 پاسخ :

سلام یا میتوانید ای سی یوتون را بفرستید براتون ریمپش کنیم و یا اینکه میتوانید سه محشول تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیپ پاور ریس و سوپر چیپ رایزین قرمز و یا بنفش رنگ را خریداری و نصب نمایید تا شتاب خودروتان عالی شود.

 م | اصفهان | 5108...0913
سلام آیا برای افزایش شتاب اولیه خودروی برلیانس 330 گیربکس دستی می توان کاری کرد.
 پاسخ :

سلام پکیج های افزایش شتاب استیج دو و سه سایتمون برای خودروی شما عالی میباشند برای ریمپینگ ای سی یو نیز بایستی از روی ای سی یو که شناسه های نرم افزاری و سخت افزاری آن نوشته شده عکس گرفته و به تلگرام شماره 09378470687 ارسال نمایید.

 سیامک | تهران | 3897...0913
باسلام وخسته نباشید ،وتشکر از متانت شما در پاسخ، آیا راهی هست که بشه فهمید آیا میزان کارکرد ماشین رو پایین اوردن یا نه؟بعد ریمپ کردن ضرری برای موتور نداره؟ممنون
 پاسخ : سلام اگر توسط شخص واردی انجام شده باشد خیر معلوم نمیشود و ریمپ کردن هیچگونه ضرری در صورتی که اصولی باشد و توسط اشخاص حرفه ای انجام شده باشد ندارد.
 محسن | شیراز | 6002...0938
ایا برای تغییرات دمای موتور 206 مدل 96 روی ای سی یو میشه کاری انجام داد. یا تعویض ای سی یو قابل انجام هس که بشه نوسانات دمای رو بهبود بخشید
 پاسخ : سلام بله میتوان دمای آب را به وسیله تغییرات برنامه ای سی یو تغییر داد.
 جواد | جهرم | 6217...0917
سلام و وقت بخیر-جناب من ماشینم 405tu5 هست مدل 95 و دریچه گاز سیمی داره و ECU زیمنس-مگا رایزن بنفش و چیپ تیونینگ نیترو و توربو مکانیکی و فیلتر اسپورت روش بستم-روی شتابش تأثیر مثبتی داشت-ولی یه مشکل دیگه که داره اینه که بیشتراز 190 راه نمیاد-بنظر شما مشکل از ECU هست و حداکثر سرعتش توی ECU تا 190 قرار دادند؟آیا نیاز به ریمپ کردن داره؟اگه مشکل از ECU نیست لطفا راهنمایی کنید. سوال بعد اینکه چرا هر از گاهی سایتتون فیلتر هست و فقط با ف ی ل ت ر-ش ک ن با میشه؟
 پاسخ : سلام قربان بله ای سی یو محدودیت سرعت دارد و با ریمپ میتوان آن محدودیت را برداشت تا خودرو به حداکثر سرعتی که موتور آن توان دارد برسد. سایت ما به دلیل فیلتر های امنیتی که دارد هر موقع امکان دهد که یک درخواست منطقی نیست و یا تعداد درخواست ها از یک آیپی زیاد باشد آن را بلاک کرده و یا به تعویق می اندازد به این دلیل است که وقتی با آیپی دیگری درخواست میدهید میبینید که سایت بالا میاید.
 محسن | ارومیه | 9534...0937
سلام برای موتور سورن توربو هم میشه کاری کرد برای افزایش قدرتش؟(توربو خود کارخونه رو تعویض میکنین مثلن؟!)
 پاسخ :

هم میتوان ای سی یو را ریمپ نمود و هم میتوان توربو قویتری نصب نمود. ولی توربو خودش با یک ریمپینگ ای سی یو عالی جواب میدهد.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

  این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  noscar
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 - by , 2016/10/09
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram