ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ حرفه ای ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس 405 tu5 و slx :


ما هر گونه ای سی یو بوش ام ای Bosch Me 7.4.4 را چه بروی پژو 206 نصب باشد چه بروی خودروی پارس tu5 و یا 405 slx را چه هدف شما کاهش مصرف سوخت باشد چه هدف شما افزایش شتاب باشد و چه برداشتن یا افزایش کاتاف یا آر پی ام لیمیت Rpm Limit باشد و یا  ........ برای شما ریمپ و ارتقاء نرم افزاری میدهیم برای دانستن این موضوع که ریمپ چیست و نحوه کارکرد آن بروی کدام قسمت از خودرو و به چه صورت است به صورت خلاصه توضیحاتی را ارائه میدهیم.
ریمپ ای سی یو چیست ( Ecu Remapping ) ؟
ریمپ به معنای دوباره نگری برنامه ریزی مجدد و بهبود جداول و پارامتر های عملکردی ای سی یو میباشد. ریمپ یک تغییر در برنامه نرم افزاری خودرو میباشد و کاری به تعویض و یا تغییر قطعات سخت افزاری خودرو ندارد. ریمپ خدمتیست که به هیچ عنوان با چشم نمیتوان آن را مشاهده نمود زیرا قابل لمس نمی باشد و از تاثیرات مثبت آن در زمینه افزایش فوق العاده شتاب خودرو می توان به آن پی برد.
ما ابتدا برای درک بهتر اول توضیحاتی را درباره ای سی یو خودرو میدهیم و پس از آن دوباره به توضیحاتی درباره ریمپ میپردازیم.
 
ای سی یو خودرو چیست و نقش آن در عملکرد موتور خودرو چگونه است ( car ecu ) ؟
ای سی یو خودرو یک قطعه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا هر مدار الکتریکی دیگر میباشد که میتواند یک سری اعمال از پیش تعیین شده را انجام دهد در بحث خودرو ای سی یو مغز ودستور دهنده یا کنترل کننده موتور خودرو میباشد.
همانطور که میدانید یک موترو خودرو برای راه اندازی شدن و روشن شدن نیاز به سه عامل هوا ، سوخت و حرارت که همان جرقه زنی شمع می باشد نیاز مند است.
و برای روشن ماندن و تغییر دور موتور و تغییر قدرت موتور خودرو نیازمند این است که در هر زمان به یک مقدار مورد نیاز سوخت و هوا وارد موتور خودرو گردد و این تغییر در میزان ورودی هوا و سوخت به موتور خودرو نیازمند یک کنترلر و یا همان فرماندهنده که به آن ای سی یو میگویند میباشد.
البته ای سی یو به غیر از کنترل و فرماندهی موتور خودرو اعمال دیگری را نیز کنترل و مدیریت مینماید.
حال ای سی یو برای کنترل و مدیریت هر یک از عملکرد های موتور خودرو بر طبق یک اصول یا چهارچوبی عمل مینماید که به آن ها تیبل و یا همان جداول ای سی یو مینمایند.
تیبل ها و جداول ای سی یو حاوی مقادیری میباشند که به وسیله آن ها ای سی یو میتواند بر عملکرد موتور خودرو کنترل محافظت و یا اعمال تغییراتی داشته باشد.
این اطلاعات و دستورات و یا پروگرام بسته به نوع ای سی یو در یک جای ای سی یو ذخیره هستند و ای سی یو دائما این حافظه را رسد کرده و طبق این اطلاعات موتور خودرو را مدیریت مینماید.
اطلاعات و پروگرام ای سی یو بسته به نوع ای سی یو در یک آی سی به نام آی سی فلش و در بعضی از ای سی یو ها این اطلاعات در میکرو کنترلر به صورت هگزا ذخیره و در دسترس ای سی یو قرار دارد.
 

تصویر گوشه ای از اطلاعات موجود در آی سی فلش ای سی یو :

محتویات برنامه هگزا موجود در آی سی فلش ای سی یو

اطلاعات و تنظیمات موجود در آی سی فلش و یا میکرو کنترلر ای سی یو به صورت های عددی ، خطی و جدول وجود دارد.
معمول ترین اطلاعاتی را که تیونر تلاش بر بهبود آن ها دارد تا عملکرد موتور خودرو را بهبود و بر قدرت خودرو بیافزاید به صورت جداولی در لابلای فایل هگزای فلش ای سی یو می باشند.
 
مزایای ریمپ ای سی یو خودرو چیست ؟
ریمپ ای سی یو مزایای بسیار زیادی دارد ولی مهمترین مزایای آن شامل :
1-افزایش شتاب قدرت و سرعت نهایی خودرو
2-بهبود و از بین بردن 100 درصدر کپ کردگی و تنبلی اول حرکت خودرو مخصوصا در خودرو ها با دریچه گاز برقی که بیشتر با این مشکل مواجه هستند.
3-روان شدن سریع دور گیری و بهبود عملکرد موتور خودرو
4-تغییر کاتاف یا همان تغییر آر پی ام Rpm Limit 
5-تغییر ( افزایش یا کاهش ) محدودیت سرعت نهایی یا همان اسپید لیمیت Speed Limit خودرو
6-کاهش مصرف سوخت و افزایش نسبی شتاب خودروو کاهش میزان آلایندگی هوای خودرو ( بسته به نوع ریمپ )
و ......
ریمپ توسط چه کسی و چگونه انجام میگردد ؟
ریمپ توسط تیونر که همان متخصص پروگرام نویس حرفه ای ای سی یو خودرو می باشد انجام می پذیرد.
تیونر یا همان پروگرام نویس خودرو با دانشی که از ای سی یو های مختلف خودرو ها و برنامه های آن ها و نقاط قوت و ضعف هر برنامه دارد می تواند با رجوع ، مشاهده و تبدیل فایل برنامه آی سی فلش یا میکرو کنترلر ای سی یو جداول مورد نیاز جهت بهبود عملکرد موتور خودرو را شناسایی و استخراج نماید و با علم و تجربه ای که دارد شروع به تغییرات در آن جداول جهت افزایش بازده خودرو  و بهبود عملکرد آن نماید.
در زیر میتوانید چندین جدول مهم که توسط تیم ما شناسایی و استخراج شده و به ارتقاء آن ها در زمان ریمپ ای سی یو می پردازیم مشاهده نمایید.
جداول قابل ریمپ ای سی یو بوش ام ای ecu remap bosch me 7.4.4

 
 
 

مابقی اطلاعات این قسمت در حال تکمیل میباشد و طی چند روز آینده بارگزاری می گردد.

از صبر و شکیبایی شما متشکریم
 نظرات کاربران
 دلیر | سنندج | 0166...0918
سلام من پژو 405 مدل 87 دارم چند روزی هست چراغ چک موتور روشن شده و دور موتور کم و زیاد میشه بردم پیش تنظیم موتور گفت ای سی یو کلا خراب شده باید تعویض بشه آیا ممکن هست ای سی یو خراب بشه و قابل تعمیر نباشد. مدل ای سی یو بوش 744 است اگر قابل تعمیر باشد هزینه اش چقدر می شود. لطفا راهنمایی بکنید.
 پاسخ : درود قربان قابل تعمیر که هست مگر اینکه برد خرابیه زیادی داشته باشه و هزینه تعمیر بیشتر از تعویض باشد که بهتر است ای سی یو جدید برایش بگیرید ما تعمیرات انجام نمیدهیم فقط ارتقاء میدهیم جهت افزایش شتاب.
 hosein | zahedan | 0386...0915
سلام من يه سورن توربوشارژ دارم ميخواستم كاري كنم كه شتاب وسرعتش بيشتر شه ايا ميشه سخت افزاري يا نرم افزاري هردوشون كاري كرد كه بهترشه ممنون ميشم راهنمايي كنين باتشكر
 پاسخ :

درود بله قربان اگر خواستین میتوانید ای سی یوتون را برای ما ارسال نمایید تا برایتان برنامه اش را ریمپ و ارتقاء دهیم و خیلی عالی میشود از نظر شتابکاتاف را نیز در صورت تمایل برایتان از 5500 به 6500 یا هر مقدار که بخواهید تغییر میدهیم.

 داش | بندرامام خمینی | 7901...0916
درود. پژو 206 تیپ6 مدل 84 و ای سی سو بوش 7.4.4 دارم. نماینده ای اینجا دارید که واسم ریمپ کنه که کپ ابتدای حرکت برداشته شه و تاپ اسپید و شتاب بیشتر شه؟
 پاسخ : درود قربان ما شهر شیرازیم شما میتوانید ای سی یو خودرو را برایمان با ترمینال ارسال نموده ما نیز سریعا ریمپ و برایتان ارسال مینماییم هم کپ اولیه حرکت خودروی شما گرفته میشود و هم شتاب خودروتان عالی میشود نگران نباشید همه روزه مشتریان از سر تا سر کشور برای ما جهت ریمپ ای سی یو ارسال مینمایند این کار بسیار سریع و عالی انجام خواهد شد نگران نباشید.
 نیما | زاهدان | 5537...0915
سلام یه ماشین داریم سورن توربو کامپیوتر بوش 749 روشه 5 هزار کاتاف میکنه میشه محدودیتش برداشت و ریمپ کرد ماشینو بفرستیم خدمت شما یا کامپیوترو ممنون
 پاسخ :

درود بله امکان پذیر میباشد.

 حامد | اصفهان | 
سلام من یه سورن 88 دارم چقدر هزینه باید بکنم تا بتونم شتاب و گازخورش ببرم بالا
 پاسخ : درود از یک ریمپ با هزینه ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومن میتوانید شروع نمایید به بالا بستکی به خودتان دارد که تا چه مقدار میتوانید نهایتا هزینه نمایید ؟
 محسن | کرمانشاه | 7617...0935
درود خدمت تیونر های گرامی من یه لیفان 620/1600cc دارم ک شتابذخیلی خوبی داره نسبت ب بقیه خودرو های هم مدل و همکلاسش و شتابش هم 10ثانیست فقط مشکلش اینه که قبل از رد لاین یا همون خط قرمز دور موتور کات میکنه ک البته همه ی لیفانای 620 تو همین دور کات میکنن و و کات افش 5800 هست در صورتی ک تو کیلومتر دور موتورشو روی 6500 قرمز کرده خواستم بدونم ک ایا میشه کاتاف رو ب 6500جابجا کرد؟؟؟؟
 پاسخ : درود بله امکان پذیر میباشد شما بایستی از نوشته های روی ای سی یو که نشان دهنده مدل و شناسه نرم افزاری ای سی یو میباشد عکس گرفته و برای ما به شماره تلگرام 09378470687 ارسال نمایید تا بررسی و به شما اطلاع داده شود.
 امين | شيراز | 5040...0938
با سلام  ميخواستم بپرسم هزينه ري مپ كامل واسه پارس xum چقدر ميشه 
 پاسخ : درود ریمپ تخصصی برای خودروی شما از ۳۰۰ تا ۷۰۰ تومن
 سعید | زاهدان | 
سلام من اس دی مدل ۸۶ دارم.کامپیوترش بوش ۷.۴.۵ هست.برنامه ای دارین که شتابو تاپ اسپیدم بره بالا و کپ گازم گرفته بشه?
 پاسخ : درود بله قربان هم برنامه آمادشو داریم هم براتون ریمپ اختصاصی انجام میدهیم.
 حبیب | زاهدان | 4848...0938
سلام من توی زاهدان زندگی میکنم و یه پژو اس ال ایکس مدل نود با کامپیوتر بوش دارم واسه ریمپ ای سی یو باید ماشینو بیارم پیشتون یا قطعه ای رو برام میفرستی که نصب کنم ممنون میشم جوابمو بدید
 پاسخ : درود هم میتوانید خودرو را بیاورید اینجا برایتان ریمپ کنیم هم میتوانیم برنامه رو برایتان بفرستیم بدید تنظیم موتوری بریزن رو خودروتون.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

  این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  noscar
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 - by , 2016/10/09
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram