ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.

300,000 تومان
ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5


ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5ریمپ حرفه ای ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس 405 tu5 و slx :


ما هر گونه ای سی یو بوش ام ای Bosch Me 7.4.4 را چه بروی پژو 206 نصب باشد چه بروی خودروی پارس tu5 و یا 405 slx را چه هدف شما کاهش مصرف سوخت باشد چه هدف شما افزایش شتاب باشد و چه برداشتن یا افزایش کاتاف یا آر پی ام لیمیت Rpm Limit باشد و یا  ........ برای شما ریمپ و ارتقاء نرم افزاری میدهیم برای دانستن این موضوع که ریمپ چیست و نحوه کارکرد آن بروی کدام قسمت از خودرو و به چه صورت است به صورت خلاصه توضیحاتی را ارائه میدهیم.
ریمپ ای سی یو چیست ( Ecu Remapping ) ؟
ریمپ به معنای دوباره نگری برنامه ریزی مجدد و بهبود جداول و پارامتر های عملکردی ای سی یو میباشد. ریمپ یک تغییر در برنامه نرم افزاری خودرو میباشد و کاری به تعویض و یا تغییر قطعات سخت افزاری خودرو ندارد. ریمپ خدمتیست که به هیچ عنوان با چشم نمیتوان آن را مشاهده نمود زیرا قابل لمس نمی باشد و از تاثیرات مثبت آن در زمینه افزایش فوق العاده شتاب خودرو می توان به آن پی برد.
ما ابتدا برای درک بهتر اول توضیحاتی را درباره ای سی یو خودرو میدهیم و پس از آن دوباره به توضیحاتی درباره ریمپ میپردازیم.
 
ای سی یو خودرو چیست و نقش آن در عملکرد موتور خودرو چگونه است ( car ecu ) ؟
ای سی یو خودرو یک قطعه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا هر مدار الکتریکی دیگر میباشد که میتواند یک سری اعمال از پیش تعیین شده را انجام دهد در بحث خودرو ای سی یو مغز ودستور دهنده یا کنترل کننده موتور خودرو میباشد.
همانطور که میدانید یک موترو خودرو برای راه اندازی شدن و روشن شدن نیاز به سه عامل هوا ، سوخت و حرارت که همان جرقه زنی شمع می باشد نیاز مند است.
و برای روشن ماندن و تغییر دور موتور و تغییر قدرت موتور خودرو نیازمند این است که در هر زمان به یک مقدار مورد نیاز سوخت و هوا وارد موتور خودرو گردد و این تغییر در میزان ورودی هوا و سوخت به موتور خودرو نیازمند یک کنترلر و یا همان فرماندهنده که به آن ای سی یو میگویند میباشد.
البته ای سی یو به غیر از کنترل و فرماندهی موتور خودرو اعمال دیگری را نیز کنترل و مدیریت مینماید.
حال ای سی یو برای کنترل و مدیریت هر یک از عملکرد های موتور خودرو بر طبق یک اصول یا چهارچوبی عمل مینماید که به آن ها تیبل و یا همان جداول ای سی یو مینمایند.
تیبل ها و جداول ای سی یو حاوی مقادیری میباشند که به وسیله آن ها ای سی یو میتواند بر عملکرد موتور خودرو کنترل محافظت و یا اعمال تغییراتی داشته باشد.
این اطلاعات و دستورات و یا پروگرام بسته به نوع ای سی یو در یک جای ای سی یو ذخیره هستند و ای سی یو دائما این حافظه را رسد کرده و طبق این اطلاعات موتور خودرو را مدیریت مینماید.
اطلاعات و پروگرام ای سی یو بسته به نوع ای سی یو در یک آی سی به نام آی سی فلش و در بعضی از ای سی یو ها این اطلاعات در میکرو کنترلر به صورت هگزا ذخیره و در دسترس ای سی یو قرار دارد.
 

تصویر گوشه ای از اطلاعات موجود در آی سی فلش ای سی یو :

محتویات برنامه هگزا موجود در آی سی فلش ای سی یو

اطلاعات و تنظیمات موجود در آی سی فلش و یا میکرو کنترلر ای سی یو به صورت های عددی ، خطی و جدول وجود دارد.
معمول ترین اطلاعاتی را که تیونر تلاش بر بهبود آن ها دارد تا عملکرد موتور خودرو را بهبود و بر قدرت خودرو بیافزاید به صورت جداولی در لابلای فایل هگزای فلش ای سی یو می باشند.
 
مزایای ریمپ ای سی یو خودرو چیست ؟
ریمپ ای سی یو مزایای بسیار زیادی دارد ولی مهمترین مزایای آن شامل :
1-افزایش شتاب قدرت و سرعت نهایی خودرو
2-بهبود و از بین بردن 100 درصدر کپ کردگی و تنبلی اول حرکت خودرو مخصوصا در خودرو ها با دریچه گاز برقی که بیشتر با این مشکل مواجه هستند.
3-روان شدن سریع دور گیری و بهبود عملکرد موتور خودرو
4-تغییر کاتاف یا همان تغییر آر پی ام Rpm Limit 
5-تغییر ( افزایش یا کاهش ) محدودیت سرعت نهایی یا همان اسپید لیمیت Speed Limit خودرو
6-کاهش مصرف سوخت و افزایش نسبی شتاب خودروو کاهش میزان آلایندگی هوای خودرو ( بسته به نوع ریمپ )
و ......
ریمپ توسط چه کسی و چگونه انجام میگردد ؟
ریمپ توسط تیونر که همان متخصص پروگرام نویس حرفه ای ای سی یو خودرو می باشد انجام می پذیرد.
تیونر یا همان پروگرام نویس خودرو با دانشی که از ای سی یو های مختلف خودرو ها و برنامه های آن ها و نقاط قوت و ضعف هر برنامه دارد می تواند با رجوع ، مشاهده و تبدیل فایل برنامه آی سی فلش یا میکرو کنترلر ای سی یو جداول مورد نیاز جهت بهبود عملکرد موتور خودرو را شناسایی و استخراج نماید و با علم و تجربه ای که دارد شروع به تغییرات در آن جداول جهت افزایش بازده خودرو  و بهبود عملکرد آن نماید.
در زیر میتوانید چندین جدول مهم که توسط تیم ما شناسایی و استخراج شده و به ارتقاء آن ها در زمان ریمپ ای سی یو می پردازیم مشاهده نمایید.
جداول قابل ریمپ ای سی یو بوش ام ای ecu remap bosch me 7.4.4

 
 
 

مابقی اطلاعات این قسمت در حال تکمیل میباشد و طی چند روز آینده بارگزاری می گردد.

از صبر و شکیبایی شما متشکریم
 نظرات کاربران
 mahdi | kerman | 2744...0933
سلام ایا ریمپ بر روی کامپیوتر psa یا همون اس دوهزار جواب میده
 پاسخ : درود بله ما انجام میدهیم و جواب میدهد.
 بابک | کرج | 2535...0912
سلام
خودروی اچ سی کراس دارم گاها کولر روشن موقع شروع به حرکت کپ میکند بخصوص در دوربرگردان ها خیلی شدید میشود .مصرف هم در شهر بدون ترافیک تا 13/5 میرسد راهنمایی بفرمایید
 پاسخ :

درود برنامه ریمپ این خودرو را جهت برطرف نمودن کامل این مشکل و افزایش شتاب آن داریم هزینه 350 تومان هست در صورت تمایل می توانید مبلغ را پرداخت تا برنامه را برایتان ارسال و با مراجعه به تنظیم موتوری بروی خودرو بریزید.

 مسعود | تهران | 1993...0936
سلام ایا خدمات بصورت حضوری انجام میشود اگر جواب مثبت است ادرس شما کجاست
 پاسخ :

درود بله آدرسمان پایین وبسایتمان میباشد.

 مصطفی | مشهد مقدس | 6770...0915
باسلام درود
من یک پارس مدل 94دوگانه کارخانه دارم با اینکه گریبکس زانتیا گداشتم ولی ۱۵۰بیشتر راه نمیره باید چکار کنم
ایا با ریمپ شدن مشکلم حل میشود
هزینش چقدر میشه ممنونم
 پاسخ :

درود بایستی بررسی و مشکل خودروتان را برطرف نماییم حالا یا به وسیله ریمپ خالی و یا بهبود مشکلات دیگر اگر داشته باشد.

 فرهاد | شيراز | 8838...0905
سلام
ريمپ كردن رو شما بر چه اساسي انجام ميديدم واسه هر ماشين كه اي سيو مشترك داره تنضيمات خاصي هست يا واسه يك اي يو يك برنامه ريمپ داريد
مثلا من مي خوام ٢٠٦ تيپ ٥ خودمو فول فورج كنم و ريمپ كنم با ايسيو ٥ ٤ ٧ و كسي كه با همين ايسيو و ماشين فابريك يك برنامه هست و اينه چند اسب به ماشين اضافه ميشه و اينكه تفاوتش با دانلود نرم افزار اسپرت ايسيو چيست
با تشكر
 پاسخ :

درود خیر هر ای سی یو متناسب با نوع خودرو ستاپ خودرو و درخواست های شما پروگرام ریزی میشوند ریمپ یک ارتقاء کلیست دانلود و آپدیت معمولا برای برطرف سازی مشکلات فایل قبلی میباشند نه برای افزایش شتاب و برنامه های آماده نیز تاثیر ایده عالی ندارند و ریمپ بایستی توسط افراد مجرب این زمینه انجام پذیرد نه توسط هر فرد و یا شخصی

 داود | بندرعباس1351 | 4597...0917
سلام پژو 405 مدل 88 دارم میشه ریمپ کرد قیمت چند چطور ارسال کنم
 پاسخ :

درود بله ریمپ می نماییم بسته به کارایی که روش میشه بین 300 تا 500 تومان بله بایستی هماهنگ کرده و کامپیوتر خودرو را به آدرس ما در پایین وبسایتمان بفرستید.

 علی | ￿ کازرون | 0979...0917
سلام خسته نباشید آیا این ریمپ رو ۲۰۶ تیپ 2 مدل ۸۶دریچه برقی میشه انداخت و تاثیری هم روی شتاب و کپ ماشین میزاره و هزینش چقدر میشه با تشکر
 پاسخ :

درود بله برای تیپ 2 برقی هم ریمپ داریم که کپ را گرفته و بر شتاب آن بیافزاید.

 امین |
با سلام وخسته نباشید
پژو پارس خریدم مدل ۹۶ماشین اصلا شتاب نداره تو سرعت بالا هم فقط دوره موتور میره بالا ولی راه نمیره
 پاسخ :

درود بایستی هماهنگ کنید تشریف بیارید براتون ریمپش کنیم.

 کامبیز | کرمان | 9862...0913
با سلام و خسته نباشید

ایا ریمپ برای 207 با گیربکس اتومات تاثیری دارد ؟
برای کاهش مصرف سوخت چطور؟
 پاسخ :

درود بله قطعا هم برای افزایش شتاب و هم برای کاهش مصرف سوخت

 امین | اهواز | 8503...0916
باعرض سلام و خداقوت ماشین بنده ۴۰۵slx بادریچه گاز برقی و ای سی یو بوش ۷.۴.۴ میباشد.نهایت سرعت ۱۵۰ . برای این مشکل چند جا بردمش گفتن باید دریچه گازش به نوع پلاستیکی عوض بشه و ای سی یو پروگرام شود. حالا نظر شما دوست عزیز چیه و باید چکار کنم؟
 پاسخ :

درود پروگرام ای سی یو البته توسط یک متخصص واقعی ریمپ کافیست.


 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5

  این قابلیت برای کلیه خودروهایی میباشد که ای سی یو با کد Bosch me7.4.4 دارند اعم از پژو 206 و 405 و پارس تی یو فایو tu5 و هر خودرویی که بروی آن ای سی یو بوش ام ای 7.4.4 میباشد.
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  noscar
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 300,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  ریمپ ای سی یو بوش 7.4.4 پژو 206 پارس slx 405 tu5 - by , 2016/10/09
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram